Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
VS
MLS
Ronde 37

New York Red Bulls vs Atlanta United FC Voorspelling en Wedtips

Sports Illustrated Stadium, Harrison

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
New York Red Bulls Gelijkspel Atlanta United FC
Resultaat
Atlanta United FC
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
55%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

10
6 Gelijkspelen
4
2.1 Gem. Goals
35% Beide Scoren
45% Plus 2.5
15 aug 2026 Atlanta United FC 2-1 New York Red Bulls
31 mei 2025 New York Red Bulls 2-0 Atlanta United FC
9 mrt 2025 Atlanta United FC 0-0 New York Red Bulls
5 okt 2024 Atlanta United FC 2-1 New York Red Bulls
21 sep 2024 New York Red Bulls 2-2 Atlanta United FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

New York Red Bulls vs Atlanta United FC: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Atlanta United FC met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor New York Red Bulls vs Atlanta United FC?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in New York Red Bulls vs Atlanta United FC?
We verwachten Over 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in New York Red Bulls vs Atlanta United FC?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt New York Red Bulls vs Atlanta United FC gespeeld?
New York Red Bulls vs Atlanta United FC wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Sports Illustrated Stadium.

Aanvullende informatie

New York Red Bulls

Top scorers

J. HallAanvaller
3Goals

Assists

A. MehmetiMiddenvelder
2Assists
E. ForsbergMiddenvelder
1Assists

Kaarten

J. CheVerdediger
20
A. MehmetiMiddenvelder
10
D. NealisVerdediger
10
R. DonkorMiddenvelder
10
Atlanta United FC

Top scorers

A. MiranchukMiddenvelder
2Goals

Assists

E. BáezVerdediger
1Assists
E. Latte LathAanvaller
1Assists

Kaarten

C. SanchezMiddenvelder
20
E. Latte LathAanvaller
10
Juan BerrocalVerdediger
10
T. JacobMiddenvelder
10
S. AlzateMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

New York Red Bulls
LWLLW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren30%
Schone sheets40%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

28 oktLbij New England Revolution2-3
24 oktWvs Inter Miami2-0
17 oktLvs Toronto FC0-2
14 oktLbij DC United1-2
10 oktWvs San Diego4-1
Atlanta United FC
LLLWL
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

28 oktLbij New York City FC1-2
24 oktLvs Chicago Fire2-3
17 oktLvs Inter Miami1-3
14 oktWbij CF Montreal3-0
10 oktLvs FC Cincinnati1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.1
Beide Scoren35%
Meer dan 2.5 Goals45%
Meer dan 1.5 Goals55%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
New York Red Bulls261.3 per spel
Atlanta United FC160.8 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
New York Red Bulls11 (55%)
Atlanta United FC6 (30%)
15 aug 2026 MLS Atlanta United FC 2-1 New York Red Bulls
31 mei 2025 MLS New York Red Bulls 2-0 Atlanta United FC
9 mrt 2025 MLS Atlanta United FC 0-0 New York Red Bulls
5 okt 2024 MLS Atlanta United FC 2-1 New York Red Bulls
21 sep 2024 MLS New York Red Bulls 2-2 Atlanta United FC
24 jun 2023 MLS New York Red Bulls 4-0 Atlanta United FC
1 apr 2023 MLS Atlanta United FC 1-0 New York Red Bulls
17 aug 2022 MLS Atlanta United FC 1-2 New York Red Bulls
1 jul 2022 MLS New York Red Bulls 2-1 Atlanta United FC
3 nov 2021 MLS New York Red Bulls 0-0 Atlanta United FC
27 jun 2021 MLS Atlanta United FC 0-0 New York Red Bulls
11 okt 2020 MLS Atlanta United FC 0-1 New York Red Bulls
12 jul 2020 MLS Atlanta United FC 0-1 New York Red Bulls
7 jul 2019 MLS Atlanta United FC 3-3 New York Red Bulls
19 mei 2019 MLS New York Red Bulls 1-0 Atlanta United FC
30 nov 2018 MLS New York Red Bulls 1-0 Atlanta United FC
25 nov 2018 MLS Atlanta United FC 3-0 New York Red Bulls
30 sep 2018 MLS New York Red Bulls 2-0 Atlanta United FC
20 mei 2018 MLS Atlanta United FC 1-3 New York Red Bulls
15 okt 2017 MLS New York Red Bulls 0-0 Atlanta United FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS