Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Kroatië
HNL
Ronde 13

NK Varaždin vs Dinamo Zagreb Voorspelling en Wedtips

Gradski stadion Varazdin

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
NK Varaždin Gelijkspel Dinamo Zagreb
Resultaat
Dinamo Zagreb
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
56%
Beide scoren
Ja
Wed
63%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

NK Varaždin
NK Varaždin heeft 4 clean sheets in 5 thuiswedstrijden gehouden (80%)
NK Varaždin is ongeslagen in de laatste 4 competitiewedstrijden
NK Varaždin heeft de laatste 3 competitiewedstrijden gelijk gespeeld
NK Varaždin heeft 4 clean sheets in 8 wedstrijden gehouden (50%)
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb heeft in elk van de laatste 9 wedstrijden gescoord
Dinamo Zagreb heeft in 7 van de laatste 9 wedstrijden in de eerste helft gescoord (78%)
Meer dan 2,5 doelpunten in 7 van de laatste 9 wedstrijden van Dinamo Zagreb (78%)
Dinamo Zagreb heeft 3 clean sheets in 5 thuiswedstrijden gehouden (60%)
Dinamo Zagreb heeft in 6 van de laatste 9 wedstrijden in de eerste helft geïncasseerd (67%)

Belangrijke Statistieken

0
5 Gelijkspelen
15
3 Gem. Goals
60% Beide Scoren
60% Plus 2.5
22 aug 2026 Dinamo Zagreb 3-1 NK Varaždin
26 apr 2026 Dinamo Zagreb 2-1 NK Varaždin
22 feb 2026 NK Varaždin 0-4 Dinamo Zagreb
22 nov 2025 Dinamo Zagreb 3-1 NK Varaždin
30 aug 2025 NK Varaždin 2-2 Dinamo Zagreb
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

NK Varaždin vs Dinamo Zagreb: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Dinamo Zagreb met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in NK Varaždin vs Dinamo Zagreb?
We verwachten Over 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in NK Varaždin vs Dinamo Zagreb?
Beide teams scoren: Ja (63% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor NK Varaždin vs Dinamo Zagreb?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt NK Varaždin vs Dinamo Zagreb gespeeld?
NK Varaždin vs Dinamo Zagreb wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Gradski stadion Varazdin.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 HNK Hajduk Split 10 7 1 2 19 9 +10 22
2 Dinamo Zagreb 9 6 1 2 23 12 +11 19
3 NK Varaždin 10 5 3 2 14 8 +6 18
4 NK Osijek 10 5 2 3 19 15 +4 17
5 HNK Rijeka 9 5 2 2 16 12 +4 17
6 Istra 1961 10 3 3 4 17 16 +1 12
7 NK Lokomotiva Zagreb 10 3 1 6 13 17 -4 10
8 NK Slaven Belupo 10 3 1 6 12 22 -10 10
9 Rudes 10 2 1 7 13 27 -14 7
10 HNK Gorica 10 1 3 6 7 15 -8 6
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

NK Varaždin
LWDDD
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

18 oktLbij HNK Hajduk Split0-1
11 oktWbij NK Lokomotiva Zagreb1-0
19 sepDvs NK Osijek0-0
14 sepDbij HNK Gorica2-2
4 sepDvs Istra 19610-0
Dinamo Zagreb
LWWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

22 oktLvs NEC Nijmegen2-4
18 oktWbij NK Slaven Belupo5-1
15 oktWvs Anderlecht1-0
10 oktLbij HNK Hajduk Split1-2
20 sepWvs NK Lokomotiva Zagreb3-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals3
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals60%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
NK Varaždin150.75 per spel
Dinamo Zagreb452.25 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
NK Varaždin0 (0%)
Dinamo Zagreb8 (40%)
22 aug 2026 HNL Dinamo Zagreb 3-1 NK Varaždin
26 apr 2026 HNL Dinamo Zagreb 2-1 NK Varaždin
22 feb 2026 HNL NK Varaždin 0-4 Dinamo Zagreb
22 nov 2025 HNL Dinamo Zagreb 3-1 NK Varaždin
30 aug 2025 HNL NK Varaždin 2-2 Dinamo Zagreb
25 mei 2025 HNL Dinamo Zagreb 1-0 NK Varaždin
30 mrt 2025 HNL NK Varaždin 1-1 Dinamo Zagreb
22 dec 2024 HNL Dinamo Zagreb 3-2 NK Varaždin
6 okt 2024 HNL NK Varaždin 0-1 Dinamo Zagreb
27 apr 2024 HNL NK Varaždin 0-1 Dinamo Zagreb
17 apr 2024 HNL Dinamo Zagreb 2-1 NK Varaždin
18 feb 2024 HNL Dinamo Zagreb 1-0 NK Varaždin
5 nov 2023 HNL NK Varaždin 1-1 Dinamo Zagreb
26 apr 2023 HNL Dinamo Zagreb 2-0 NK Varaždin
19 feb 2023 HNL NK Varaždin 1-3 Dinamo Zagreb
16 okt 2022 HNL Dinamo Zagreb 3-1 NK Varaždin
5 aug 2022 HNL NK Varaždin 1-1 Dinamo Zagreb
12 mei 2021 HNL Dinamo Zagreb 2-2 NK Varaždin
14 mrt 2021 HNL NK Varaždin 0-5 Dinamo Zagreb
19 dec 2020 HNL Dinamo Zagreb 4-0 NK Varaždin

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS