Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Honduras
Liga Nacional
Ronde 7

Olancho vs Real España Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
1 - 1
Full Time
Estadio Juan Ramon Breve Vargas, Juticalpa
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
1 : 1
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Olancho Gelijkspel Real España
Resultaat
Real España
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
55%
Beide scoren
Nee
50%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
8 Gelijkspelen
6
2.68 Gem. Goals
63% Beide Scoren
37% Plus 2.5
12 sep 2026 Olancho 1-1 Real España
14 mrt 2026 Olancho 3-0 Real España
25 jan 2026 Real España 2-0 Olancho
28 sep 2025 Olancho 1-1 Real España
23 jul 2025 Real España 4-1 Olancho
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Olancho vs Real España?
Ons model voorspelt Real España met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Olancho vs Real España?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Olancho vs Real España?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Olancho vs Real España?
We verwachten Under 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Olancho vs Real España gespeeld?
Olancho vs Real España wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Estadio Juan Ramon Breve Vargas.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Real España 9 6 3 0 14 4 +10 21
2 CD Olimpia 9 6 2 1 20 7 +13 20
3 CD Marathon 9 5 3 1 14 6 +8 18
4 CD Motagua 9 5 1 3 13 9 +4 16
5 Olancho 9 2 6 1 7 6 +1 12
6 Génesis 9 3 2 4 10 7 +3 11
7 Atletico Independiente 9 2 4 3 8 12 -4 10
8 Estrella Roja 9 2 3 4 13 17 -4 9
9 Lobos Upnfm 9 2 3 4 7 12 -5 9
10 Platense FC 9 2 2 5 8 19 -11 8
11 Atlético Choloma 9 2 1 6 7 10 -3 7
12 Juticalpa 9 2 0 7 9 21 -12 6
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Olancho
DDDDL
10Gespeeld
2Overwinningen
7Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %20%
Goals/Wedstrijd1.5
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren60%
Schone sheets40%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktDvs Atletico Independiente1-1
19 sepDbij Génesis0-0
12 sepDvs Real España1-1
5 sepDbij Atlético Choloma0-0
30 augLbij CD Motagua1-2
Real España
WWDWW
10Gespeeld
6Overwinningen
4Gelijkspelen
0Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.5
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

11 oktWbij Estrella Roja1-0
20 sepWvs CD Motagua1-0
12 sepDbij Olancho1-1
6 sepWvs Lobos Upnfm2-0
30 augWvs Atlético Choloma2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden19
Gemiddeld Goals2.68
Beide Scoren63%
Meer dan 2.5 Goals37%
Meer dan 1.5 Goals89%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Olancho251.32 per spel
Real España261.37 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Olancho4 (21%)
Real España4 (21%)
12 sep 2026 Nationale Liga Olancho 1-1 Real España
14 mrt 2026 Nationale Liga Olancho 3-0 Real España
25 jan 2026 Nationale Liga Real España 2-0 Olancho
28 sep 2025 Nationale Liga Olancho 1-1 Real España
23 jul 2025 Nationale Liga Real España 4-1 Olancho
4 mei 2025 Nationale Liga Real España 1-0 Olancho
1 mrt 2025 Nationale Liga Olancho 0-3 Real España
21 okt 2024 Nationale Liga Real España 1-1 Olancho
11 aug 2024 Nationale Liga Olancho 3-1 Real España
30 mrt 2024 Nationale Liga Real España 1-1 Olancho
1 feb 2024 Nationale Liga Olancho 1-1 Real España
25 nov 2023 Nationale Liga Olancho 1-1 Real España
21 sep 2023 Nationale Liga Real España 3-1 Olancho
13 mei 2023 Nationale Liga Olancho 2-0 Real España
11 mei 2023 Nationale Liga Real España 0-2 Olancho
29 apr 2023 Nationale Liga Olancho 0-0 Real España
26 feb 2023 Nationale Liga Real España 1-1 Olancho
13 nov 2022 Nationale Liga Real España 4-3 Olancho
4 sep 2022 Nationale Liga Olancho 3-1 Real España

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS