Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Tanzania
Ligi kuu Bara
Ronde 1

Pamba Jiji vs Dodoma Jiji Voorspelling en Wedtips

14 aug 2026
1 - 1
Full Time
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
1 : 1
FT

Wedtips

50%
29%
21%
Pamba Jiji Gelijkspel Dodoma Jiji
Resultaat
Pamba Jiji
50%
Totaal doelpunten
Under 2.5
65%
Beide scoren
Nee
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
40%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Pamba Jiji
Pamba Jiji heeft in 8 van de laatste 10 wedstrijden in de eerste helft geïncasseerd (80%)
Pamba Jiji incasseert 31% van de doelpunten in de eerste 15 minuten (4 goals)
Pamba Jiji heeft in 2 van de 6 wedstrijden niet gescoord (33%)
Pamba Jiji incasseert 2.17 doelpunten per wedstrijd (13 in 6)
Dodoma Jiji
Dodoma Jiji heeft 3 achtereenvolgende clean sheets gehouden
Minder dan 2,5 doelpunten in 9 van de laatste 10 wedstrijden van Dodoma Jiji (90%)
Dodoma Jiji heeft 3 clean sheets in 6 wedstrijden gehouden (50%)
Beide teams hebben gescoord in slechts 2 van de laatste 10 wedstrijden van Dodoma Jiji (20%)
Dodoma Jiji heeft in 2 van de 6 wedstrijden niet gescoord (33%)

Belangrijke Statistieken

1
3 Gelijkspelen
1
0.8 Gem. Goals
20% Beide Scoren
0% Plus 2.5
14 aug 2026 Pamba Jiji 1-1 Dodoma Jiji
10 mei 2026 Pamba Jiji 0-0 Dodoma Jiji
25 okt 2025 Dodoma Jiji 1-0 Pamba Jiji
6 feb 2025 Dodoma Jiji 0-1 Pamba Jiji
24 aug 2024 Pamba Jiji 0-0 Dodoma Jiji
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Pamba Jiji vs Dodoma Jiji?
Ons model voorspelt Pamba Jiji met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Pamba Jiji vs Dodoma Jiji?
Onze dubbele kans is 1X met 40% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Pamba Jiji vs Dodoma Jiji?
We verwachten Under 2.5 goals (65% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Pamba Jiji vs Dodoma Jiji?
Beide teams scoren: Nee (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Pamba Jiji vs Dodoma Jiji gespeeld?
Pamba Jiji vs Dodoma Jiji wordt gespeeld op 14 aug 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Simba 9 9 0 0 20 4 +16 27
2 Azam 10 7 2 1 19 8 +11 23
3 Young Africans 9 7 1 1 19 5 +14 22
4 JKT Tanzania 11 5 2 4 13 14 -1 17
5 Dodoma Jiji 10 4 4 2 8 5 +3 16
6 Namungo 10 5 0 5 10 12 -2 15
7 Singida Zwarte Sterren 9 4 2 3 15 11 +4 14
8 Kust Union 11 4 2 5 9 13 -4 14
9 Polisi Tanzania 10 3 3 4 12 12 0 12
10 Mashujaa 9 4 0 5 10 15 -5 12
11 Mbeya City 9 3 1 5 8 13 -5 10
12 Geita Gold 10 2 3 5 11 17 -6 9
13 Tabora United 9 1 5 3 7 8 -1 8
14 Pamba Jiji 10 1 3 6 10 16 -6 6
15 Kagera Sugar 10 1 3 6 9 18 -9 6
16 Fountain Gate 10 1 3 6 5 14 -9 6
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Pamba Jiji
LDDWL
10Gespeeld
1Overwinningen
3Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

29 oktLvs Singida Zwarte Sterren0-1
23 oktDbij Polisi Tanzania1-1
16 oktDbij Fountain Gate1-1
8 oktWvs Geita Gold4-0
13 sepLvs Tabora United1-3
Dodoma Jiji
DDWDW
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd1.3
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded0.5
Beide Scoren20%
Schone sheets60%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

31 oktDbij Kust Union0-0
27 oktDvs JKT Tanzania0-0
16 oktWbij Geita Gold3-0
9 oktDvs Singida Zwarte Sterren1-1
11 sepWvs Namungo1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals0.8
Beide Scoren20%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals20%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Pamba Jiji20.4 per spel
Dodoma Jiji20.4 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Pamba Jiji3 (60%)
Dodoma Jiji3 (60%)
14 aug 2026 Ligi kuu Bara Pamba Jiji 1-1 Dodoma Jiji
10 mei 2026 Ligi kuu Bara Pamba Jiji 0-0 Dodoma Jiji
25 okt 2025 Ligi kuu Bara Dodoma Jiji 1-0 Pamba Jiji
6 feb 2025 Ligi kuu Bara Dodoma Jiji 0-1 Pamba Jiji
24 aug 2024 Ligi kuu Bara Pamba Jiji 0-0 Dodoma Jiji

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS