Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Tsjechië
Tsjechische Liga
Ronde 8

Plzen vs Sigma Olomouc Voorspelling en Wedtips

13 sep 2026
2 - 3
Full Time
Stadion Mesta Plzne, Plzen
Incorrect
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
2 : 3
FT

Wedtips

35%
35%
30%
Plzen Gelijkspel Sigma Olomouc
Resultaat
Plzen
35%
Totaal doelpunten
Over 2.5
56%
Beide scoren
Ja
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

13
4 Gelijkspelen
3
2.75 Gem. Goals
70% Beide Scoren
60% Plus 2.5
13 sep 2026 Plzen 2-3 Sigma Olomouc
14 feb 2026 Sigma Olomouc 1-2 Plzen
13 sep 2025 Plzen 1-0 Sigma Olomouc
18 mei 2025 Sigma Olomouc 1-2 Plzen
3 feb 2025 Sigma Olomouc 2-1 Plzen
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Plzen vs Sigma Olomouc: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Plzen met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Plzen vs Sigma Olomouc?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Plzen vs Sigma Olomouc?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Plzen vs Sigma Olomouc?
We verwachten Over 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Plzen vs Sigma Olomouc gespeeld?
Plzen vs Sigma Olomouc wordt gespeeld op 13 sep 2026 in Stadion Mesta Plzne.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Slavia Praag 10 8 2 0 26 6 +20 26
2 Slovan Liberec 10 6 2 2 13 6 +7 20
3 Sparta Praag 10 6 0 4 20 12 +8 18
4 Mladá Boleslav 10 5 2 3 17 13 +4 17
5 Sigma Olomouc 10 5 2 3 17 14 +3 17
6 Jablonec 10 5 2 3 12 9 +3 17
7 Teplice 10 5 2 3 18 16 +2 17
8 Zbrojovka Brno 10 5 1 4 12 13 -1 16
9 Bohemians 1905 10 4 3 3 11 11 0 15
10 Hradec Králové 10 4 2 4 10 13 -3 14
11 Plzen 10 3 4 3 20 17 +3 13
12 Baník Ostrava 10 3 1 6 7 18 -11 10
13 Artis 10 2 2 6 11 20 -9 8
14 Pardubice 10 2 2 6 9 16 -7 8
15 Slovácko 10 1 4 5 9 16 -7 7
16 Zlin 10 0 1 9 8 20 -12 1
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Plzen
WLLLD
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs Mladá Boleslav3-0
20 sepLbij Slavia Praag1-2
17 sepLvs Union Saint-Gilloise0-3
13 sepLvs Sigma Olomouc2-3
9 sepDbij Hradec Králové0-0
Sigma Olomouc
DLWWL
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktDbij Teplice1-1
20 sepLvs Sparta Praag0-3
13 sepWbij Plzen3-2
5 sepWvs Bohemians 19053-0
29 augLbij Baník Ostrava0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.75
Beide Scoren70%
Meer dan 2.5 Goals60%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Plzen341.7 per spel
Sigma Olomouc211.05 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Plzen6 (30%)
Sigma Olomouc1 (5%)
13 sep 2026 Tsjechische Liga Plzen 2-3 Sigma Olomouc
14 feb 2026 Tsjechische Liga Sigma Olomouc 1-2 Plzen
13 sep 2025 Tsjechische Liga Plzen 1-0 Sigma Olomouc
18 mei 2025 Tsjechische Liga Sigma Olomouc 1-2 Plzen
3 feb 2025 Tsjechische Liga Sigma Olomouc 2-1 Plzen
17 sep 2024 Tsjechische Liga Plzen 2-1 Sigma Olomouc
17 dec 2023 Tsjechische Liga Sigma Olomouc 1-3 Plzen
16 nov 2023 Czech Beker Sigma Olomouc 1-3 Plzen
20 aug 2023 Tsjechische Liga Plzen 2-1 Sigma Olomouc
13 mei 2023 Tsjechische Liga Plzen 1-3 Sigma Olomouc
4 mrt 2023 Tsjechische Liga Plzen 1-1 Sigma Olomouc
10 sep 2022 Tsjechische Liga Sigma Olomouc 2-3 Plzen
9 apr 2022 Tsjechische Liga Sigma Olomouc 1-1 Plzen
6 nov 2021 Tsjechische Liga Plzen 0-0 Sigma Olomouc
6 mrt 2021 Tsjechische Liga Plzen 1-0 Sigma Olomouc
4 okt 2020 Tsjechische Liga Sigma Olomouc 2-2 Plzen
14 jun 2020 Tsjechische Liga Sigma Olomouc 0-1 Plzen
13 jul 2019 Tsjechische Liga Plzen 3-1 Sigma Olomouc
2 dec 2018 Tsjechische Liga Plzen 2-0 Sigma Olomouc
4 aug 2018 Tsjechische Liga Sigma Olomouc 0-1 Plzen

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS