Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Venezuela
Primera División
Ronde 5

Portuguesa FC vs Metropolitanos FC Voorspelling en Wedtips

Estadio General Jose Antonio Paez, Araure

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Portuguesa FC Gelijkspel Metropolitanos FC
Resultaat
Metropolitanos FC
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
53%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

4
8 Gelijkspelen
8
2.25 Gem. Goals
50% Beide Scoren
45% Plus 2.5
30 aug 2026 Portuguesa FC 2-2 Metropolitanos FC
8 mrt 2026 Metropolitanos FC 3-2 Portuguesa FC
28 sep 2025 Metropolitanos FC 5-1 Portuguesa FC
20 apr 2025 Portuguesa FC 2-1 Metropolitanos FC
13 sep 2024 Metropolitanos FC 2-1 Portuguesa FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Portuguesa FC vs Metropolitanos FC?
Ons model voorspelt Metropolitanos FC met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Portuguesa FC vs Metropolitanos FC?
We verwachten Under 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Portuguesa FC vs Metropolitanos FC?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Portuguesa FC vs Metropolitanos FC?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Portuguesa FC vs Metropolitanos FC gespeeld?
Portuguesa FC vs Metropolitanos FC wordt gespeeld op 8 nov 2026 in Estadio General Jose Antonio Paez.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Deportivo Táchira 1 1 0 0 2 1 +1 3
1 Carabobo FC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Puerto Cabello 1 1 0 0 2 1 +1 3
2 Portuguesa FC 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deportivo La Guaira 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Caracas FC 1 0 0 1 1 2 -1 0
4 Metropolitanos FC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Monagas SC 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 Estudiantes de Mérida FC 13 4 5 4 15 16 -1 17
10 UCV 13 4 4 5 13 15 -2 16
11 Trujillanos FC 13 4 2 7 14 20 -6 14
12 Rayo Zuliano 13 3 2 8 18 29 -11 11
13 Anzoátegui FC 13 2 2 9 8 22 -14 8
14 Zamora FC 13 2 2 9 12 27 -15 8
Champions League
Europa League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Portuguesa FC
DDLWD
10Gespeeld
2Overwinningen
7Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %20%
Goals/Wedstrijd1.7
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren60%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

18 oktDbij UCV0-0
10 oktDvs Deportivo La Guaira0-0
19 sepLbij Puerto Cabello1-2
16 sepWvs Estudiantes de Mérida FC2-1
13 sepDbij Rayo Zuliano1-1
Metropolitanos FC
DWWWW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals2.4
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 oktDbij Estudiantes de Mérida FC2-2
10 oktWvs Rayo Zuliano4-0
20 sepWbij Zamora FC3-1
16 sepWvs Caracas FC3-0
12 sepWbij Anzoátegui FC2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.25
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals45%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Portuguesa FC190.95 per spel
Metropolitanos FC261.3 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Portuguesa FC6 (30%)
Metropolitanos FC8 (40%)
30 aug 2026 Eerste Divisie Portuguesa FC 2-2 Metropolitanos FC
8 mrt 2026 Eerste Divisie Metropolitanos FC 3-2 Portuguesa FC
28 sep 2025 Eerste Divisie Metropolitanos FC 5-1 Portuguesa FC
20 apr 2025 Eerste Divisie Portuguesa FC 2-1 Metropolitanos FC
13 sep 2024 Eerste Divisie Metropolitanos FC 2-1 Portuguesa FC
20 mrt 2024 Eerste Divisie Portuguesa FC 3-1 Metropolitanos FC
23 jun 2023 Eerste Divisie Metropolitanos FC 0-1 Portuguesa FC
21 mei 2023 Eerste Divisie Portuguesa FC 0-1 Metropolitanos FC
23 jul 2022 Eerste Divisie Metropolitanos FC 0-0 Portuguesa FC
1 mei 2022 Eerste Divisie Portuguesa FC 0-0 Metropolitanos FC
23 nov 2021 Eerste Divisie Portuguesa FC 1-1 Metropolitanos FC
2 nov 2021 Eerste Divisie Metropolitanos FC 1-0 Portuguesa FC
27 nov 2020 Eerste Divisie Portuguesa FC 0-3 Metropolitanos FC
3 nov 2020 Eerste Divisie Metropolitanos FC 1-1 Portuguesa FC
17 aug 2019 Eerste Divisie Portuguesa FC 0-0 Metropolitanos FC
23 feb 2019 Eerste Divisie Metropolitanos FC 0-3 Portuguesa FC
19 aug 2018 Eerste Divisie Metropolitanos FC 1-0 Portuguesa FC
24 feb 2018 Eerste Divisie Portuguesa FC 1-3 Metropolitanos FC
24 sep 2017 Eerste Divisie Portuguesa FC 0-0 Metropolitanos FC
16 apr 2017 Eerste Divisie Metropolitanos FC 1-1 Portuguesa FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS