Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Italië
Serie C - Groep A
Ronde 10

PRO Vercelli vs Lecco Voorspelling en Wedtips

Stadio Silvio Piola, Vercelli

Onze voorspellingen: Lecco — Win (35%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
@ 1.65
56%
Vertrouwen

Wedtips

35%
29%
35%
PRO Vercelli Gelijkspel Lecco
Resultaat
PRO Vercelli
@ 2.45
Wed
36%
Beide scoren
Ja
@ 1.83
Wed
50%
Dubbele kans
Thuis/Uit
@ 1.29
Wed
36%
Asian Handicap
PRO Vercelli -0.25
@ 2.15
Wed
47%
Rusttijd
Gelijkspel
@ 1.94
Wed
45%
HT/FT
Gelijkspel/Thuis
@ 5.90
Wed
16.9%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
4 Gelijkspelen
5
2 Gem. Goals
42% Beide Scoren
25% Plus 2.5
8 feb 2026 Lecco 0-2 PRO Vercelli
25 sep 2025 PRO Vercelli 0-1 Lecco
9 feb 2025 Lecco 2-1 PRO Vercelli
28 sep 2024 PRO Vercelli 3-2 Lecco
22 apr 2023 Lecco 0-0 PRO Vercelli
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet 2.54 2.99 2.54
Betano 1.85 3.10 1.85
Betfair 2.55 3.25 2.50

Veelgestelde Vragen

Wie wint PRO Vercelli vs Lecco?
Ons model voorspelt PRO Vercelli met 36% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in PRO Vercelli vs Lecco?
We verwachten Under 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in PRO Vercelli vs Lecco?
Beide teams scoren: Ja (50% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor PRO Vercelli vs Lecco?
Onze dubbele kans is 12 met 36% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wat is de beste gok voor PRO Vercelli vs Lecco?
Onze topaanbeveling is Under 2.5 met 56% vertrouwen.
Wanneer en waar wordt PRO Vercelli vs Lecco gespeeld?
PRO Vercelli vs Lecco wordt gespeeld op 16 okt 2026 in Stadio Silvio Piola.

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

PRO Vercelli
LWDLD
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals0.7
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren30%
Schone sheets20%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

9 oktLbij Union Brescia0-2
3 oktWvs Athletic Carpi2-0
26 sepDbij Giana Erminio1-1
21 sepLbij Trento0-4
17 sepDvs Alcione2-2
Lecco
DDLDW
10Gespeeld
3Overwinningen
5Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren30%
Schone sheets50%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

11 oktDvs Alcione1-1
4 oktDvs Union Brescia2-2
26 sepLbij Cittadella0-3
20 sepDvs Pergolettese0-0
13 sepWvs Giana Erminio1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden12
Gemiddeld Goals2
Beide Scoren42%
Meer dan 2.5 Goals25%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
PRO Vercelli100.83 per spel
Lecco141.17 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
PRO Vercelli4 (33%)
Lecco5 (42%)
8 feb 2026 Serie C - Groep A Lecco 0-2 PRO Vercelli
25 sep 2025 Serie C - Groep A PRO Vercelli 0-1 Lecco
9 feb 2025 Serie C - Groep A Lecco 2-1 PRO Vercelli
28 sep 2024 Serie C - Groep A PRO Vercelli 3-2 Lecco
22 apr 2023 Serie C - Groep A Lecco 0-0 PRO Vercelli
17 dec 2022 Serie C - Groep A PRO Vercelli 1-1 Lecco
19 jan 2022 Serie C - Groep A Lecco 0-0 PRO Vercelli
29 aug 2021 Serie C - Groep A PRO Vercelli 1-0 Lecco
21 apr 2021 Serie C - Groep A PRO Vercelli 1-3 Lecco
19 dec 2020 Serie C - Groep A Lecco 2-0 PRO Vercelli
12 jan 2020 Serie C - Groep A PRO Vercelli 1-1 Lecco
1 sep 2019 Serie C - Groep A Lecco 2-0 PRO Vercelli

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS