Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Servië
Super Liga
Ronde 2

Radnički Niš vs Cukaricki Voorspelling en Wedtips

Incorrect
Onze keuze
Beide scoren
Ja
0 : 2
FT

Wedtips

43%
26%
31%
Radnički Niš Gelijkspel Cukaricki
Resultaat
Radnički Niš
43%
Totaal doelpunten
Under 2.5
52%
Beide scoren
Ja
53%
Dubbele kans
Thuis/Uit
36%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
11 Gelijkspelen
7
2 Gem. Goals
40% Beide Scoren
25% Plus 2.5
25 jul 2026 Radnički Niš 0-2 Cukaricki
8 dec 2025 Radnički Niš 1-2 Cukaricki
3 aug 2025 Cukaricki 1-1 Radnički Niš
13 apr 2025 Cukaricki 2-2 Radnički Niš
23 nov 2024 Radnički Niš 2-2 Cukaricki
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Radnički Niš vs Cukaricki: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Radnički Niš met 43% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Radnički Niš vs Cukaricki?
Onze dubbele kans is 12 met 36% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Radnički Niš vs Cukaricki?
We verwachten Under 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Radnički Niš vs Cukaricki?
Beide teams scoren: Ja (53% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Radnički Niš vs Cukaricki gespeeld?
Radnički Niš vs Cukaricki wordt gespeeld op 25 jul 2026.

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Radnički Niš
LLLWL
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

16 oktLbij Radnik Surdulica0-3
11 oktLvs Vojvodina1-4
20 sepLbij FK Crvena Zvezda0-3
13 sepWvs OFK Beograd3-1
5 sepLbij Mladost Lučani0-1
Cukaricki
LDLLW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

20 sepLbij Železničar Pančevo1-2
12 sepDvs Novi Pazar1-1
5 sepLbij Radnik Surdulica1-3
23 augLbij FK Crvena Zvezda0-4
15 augWvs OFK Beograd2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals25%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Radnički Niš160.8 per spel
Cukaricki241.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Radnički Niš6 (30%)
Cukaricki10 (50%)
25 jul 2026 Super Liga Radnički Niš 0-2 Cukaricki
8 dec 2025 Super Liga Radnički Niš 1-2 Cukaricki
3 aug 2025 Super Liga Cukaricki 1-1 Radnički Niš
13 apr 2025 Super Liga Cukaricki 2-2 Radnički Niš
23 nov 2024 Super Liga Radnički Niš 2-2 Cukaricki
20 jul 2024 Super Liga Cukaricki 2-0 Radnički Niš
26 nov 2023 Super Liga Radnički Niš 0-2 Cukaricki
29 jul 2023 Super Liga Cukaricki 2-0 Radnički Niš
2 apr 2023 Super Liga Radnički Niš 0-2 Cukaricki
3 okt 2022 Super Liga Cukaricki 2-2 Radnički Niš
2 mei 2022 Super Liga Cukaricki 0-0 Radnički Niš
11 dec 2021 Super Liga Radnički Niš 1-1 Cukaricki
15 aug 2021 Super Liga Cukaricki 0-0 Radnički Niš
13 mrt 2021 Super Liga Cukaricki 0-0 Radnički Niš
19 sep 2020 Super Liga Radnički Niš 0-0 Cukaricki
22 feb 2020 Super Liga Radnički Niš 2-0 Cukaricki
1 sep 2019 Super Liga Cukaricki 1-0 Radnički Niš
25 apr 2019 Super Liga Radnički Niš 2-2 Cukaricki
16 feb 2019 Super Liga Radnički Niš 2-0 Cukaricki
1 sep 2018 Super Liga Cukaricki 1-1 Radnički Niš

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS