Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Polen
Ekstraklasa
Ronde 8

Raków Częstochowa vs Motor Lublin Voorspelling en Wedtips

11 sep 2026
2 - 1
Full Time
Miejski Stadion Pilkarski Rakow
Incorrect
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
2 : 1
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Raków Częstochowa Gelijkspel Motor Lublin
Resultaat
Motor Lublin
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
56%
Beide scoren
Ja
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

4
2 Gelijkspelen
0
2.67 Gem. Goals
50% Beide Scoren
50% Plus 2.5
11 sep 2026 Raków Częstochowa 2-1 Motor Lublin
12 apr 2026 Motor Lublin 1-1 Raków Częstochowa
5 okt 2025 Raków Częstochowa 2-0 Motor Lublin
7 dec 2024 Raków Częstochowa 2-2 Motor Lublin
21 jul 2024 Motor Lublin 0-2 Raków Częstochowa
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Raków Częstochowa vs Motor Lublin?
Ons model voorspelt Motor Lublin met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Raków Częstochowa vs Motor Lublin?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Raków Częstochowa vs Motor Lublin?
We verwachten Over 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Raków Częstochowa vs Motor Lublin?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Raków Częstochowa vs Motor Lublin gespeeld?
Raków Częstochowa vs Motor Lublin wordt gespeeld op 11 sep 2026 in Miejski Stadion Pilkarski Rakow.

Aanvullende informatie

Raków Częstochowa

Top scorers

P. MakuchAanvaller
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

F. TudorVerdediger
10
Motor Lublin

Top scorers

M. NdiayeAanvaller
1Goals

Assists

Ivo RodriguesMiddenvelder
1Assists

Kaarten

F. LubereckiVerdediger
10
Paskal Konrad MeyerVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Raków Częstochowa
LLLWL
10Gespeeld
2Overwinningen
1Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded2.3
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

9 oktLvs GKS Katowice1-4
19 sepLbij Korona Kielce2-3
15 sepLvs Zagłębie Lubin2-3
11 sepWvs Motor Lublin2-1
6 sepLbij Lech Poznań0-1
Motor Lublin
WDLLW
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

12 oktWbij Radomiak Radom3-2
19 sepDvs Gornik Zabrze0-0
11 sepLbij Raków Częstochowa1-2
5 sepLvs Legia Warschau2-3
1 sepWvs Legia Warschau3-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.67
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Raków Częstochowa122 per spel
Motor Lublin40.67 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Raków Częstochowa3 (50%)
Motor Lublin0 (0%)
11 sep 2026 Ekstraklasa Raków Częstochowa 2-1 Motor Lublin
12 apr 2026 Ekstraklasa Motor Lublin 1-1 Raków Częstochowa
5 okt 2025 Ekstraklasa Raków Częstochowa 2-0 Motor Lublin
7 dec 2024 Ekstraklasa Raków Częstochowa 2-2 Motor Lublin
21 jul 2024 Ekstraklasa Motor Lublin 0-2 Raków Częstochowa
1 mrt 2023 Poolse Beker Motor Lublin 0-3 Raków Częstochowa

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS