Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Noorwegen
NM Cupen
Ronde 32

Ranheim vs Fredrikstad Voorspelling en Wedtips

EXTRA Arena, Trondheim

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Ranheim Gelijkspel Fredrikstad
Resultaat
Fredrikstad
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Nee
Wed
58%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

Ranheim vs Fredrikstad
50%
Vorm
50%
50%
Aanval
50%
100%
Verdediging
0%
0%
Poisson
0%
29%
H2H
71%
33%
Goals
67%
40%
Totaal
59%

Veelgestelde Vragen

Wie wint Ranheim vs Fredrikstad?
Ons model voorspelt Fredrikstad met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Ranheim vs Fredrikstad?
We verwachten Under 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Ranheim vs Fredrikstad?
Beide teams scoren: Nee (58% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Ranheim vs Fredrikstad?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Ranheim vs Fredrikstad gespeeld?
Ranheim vs Fredrikstad wordt gespeeld op 28 okt 2026 in EXTRA Arena.

Aanvullende informatie

Ranheim
6Goals
0Goals tegen
6Goals/Wedstrijd
1Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties
Fredrikstad
7Goals
1Goals tegen
7Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
1/1Penalties

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Ranheim
WW
2Gespeeld
2Overwinningen
0Gelijkspelen
0Verliezingen
Punten/Wedstrijd3
Winst %100%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals2
Gem. Conceded0
Beide Scoren0%
Schone sheets100%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

16 sepWbij Levanger2-0
1 augWbij Levanger2-0
Fredrikstad
DDWDL
10Gespeeld
5Overwinningen
3Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

11 oktDvs Tromsø1-1
20 sepDbij Vålerenga1-1
16 sepWbij Stjørdals-Blink1-0
13 sepDvs Sarpsborg 08 FF1-1
4 sepLvs Bodø/Glimt1-2

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS