Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Honduras
Liga Nacional
Ronde 8

Real España vs CD Motagua Voorspelling en Wedtips

20 sep 2026
1 - 0
Full Time
Incorrect
Onze keuze
Beide scoren
Ja
1 : 0
FT

Wedtips

41%
27%
31%
Real España Gelijkspel CD Motagua
Resultaat
Real España
41%
Totaal doelpunten
Under 2.5
51%
Beide scoren
Ja
55%
Dubbele kans
Thuis/Uit
36%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

7
6 Gelijkspelen
7
2.75 Gem. Goals
50% Beide Scoren
45% Plus 2.5
20 sep 2026 Real España 1-0 CD Motagua
22 mrt 2026 CD Motagua 1-1 Real España
1 feb 2026 Real España 2-2 CD Motagua
24 dec 2025 Real España 1-1 CD Motagua
14 dec 2025 CD Motagua 0-3 Real España
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Real España vs CD Motagua?
Ons model voorspelt Real España met 41% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Real España vs CD Motagua?
Beide teams scoren: Ja (55% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Real España vs CD Motagua?
Onze dubbele kans is 12 met 36% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Real España vs CD Motagua?
We verwachten Under 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Real España vs CD Motagua gespeeld?
Real España vs CD Motagua wordt gespeeld op 20 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 CD Olimpia 10 7 2 1 22 8 +14 23
2 CD Marathon 10 6 3 1 16 7 +9 21
3 Real España 10 6 3 1 15 6 +9 21
4 CD Motagua 10 6 1 3 15 9 +6 19
5 Olancho 10 2 6 2 8 8 0 12
6 Lobos Upnfm 10 3 3 4 11 12 -1 12
7 Estrella Roja 10 3 3 4 15 18 -3 12
8 Génesis 10 3 2 5 11 9 +2 11
9 Atlético Choloma 10 3 1 6 9 11 -2 10
10 Atletico Independiente 10 2 4 4 8 16 -8 10
11 Platense FC 10 2 2 6 8 21 -13 8
12 Juticalpa 10 2 0 8 10 23 -13 6
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Real España
LWWDW
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

16 oktLbij CD Olimpia1-2
11 oktWbij Estrella Roja1-0
20 sepWvs CD Motagua1-0
12 sepDbij Olancho1-1
6 sepWvs Lobos Upnfm2-0
CD Motagua
WWLWD
10Gespeeld
6Overwinningen
1Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktWbij Platense FC2-0
10 oktWvs Atlético Choloma2-1
20 sepLbij Real España0-1
13 sepWvs Génesis1-0
5 sepDbij Atletico Independiente0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.75
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals45%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Real España291.45 per spel
CD Motagua261.3 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Real España6 (30%)
CD Motagua4 (20%)
20 sep 2026 Nationale Liga Real España 1-0 CD Motagua
22 mrt 2026 Nationale Liga CD Motagua 1-1 Real España
1 feb 2026 Nationale Liga Real España 2-2 CD Motagua
24 dec 2025 Nationale Liga Real España 1-1 CD Motagua
14 dec 2025 Nationale Liga CD Motagua 0-3 Real España
24 nov 2025 Nationale Liga Real España 1-2 CD Motagua
1 sep 2025 Nationale Liga CD Motagua 3-2 Real España
17 mei 2025 Nationale Liga Real España 2-0 CD Motagua
15 mei 2025 Nationale Liga CD Motagua 1-0 Real España
27 apr 2025 Nationale Liga CD Motagua 1-1 Real España
23 feb 2025 Nationale Liga Real España 2-0 CD Motagua
15 dec 2024 Nationale Liga CD Motagua 1-0 Real España
13 dec 2024 Nationale Liga Real España 0-2 CD Motagua
6 okt 2024 Nationale Liga CD Motagua 0-4 Real España
3 aug 2024 Nationale Liga Real España 1-0 CD Motagua
11 apr 2024 Nationale Liga CD Motagua 1-1 Real España
28 jan 2024 Nationale Liga Real España 3-1 CD Motagua
29 okt 2023 Nationale Liga CD Motagua 4-1 Real España
3 sep 2023 Nationale Liga Real España 3-3 CD Motagua
5 mrt 2023 Nationale Liga Real España 0-3 CD Motagua

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS