Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Turkije
Super Lig
Ronde 9

Rizespor vs Trabzonspor Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Rizespor Gelijkspel Trabzonspor
Resultaat
Trabzonspor
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
53%
Beide scoren
Nee
Wed
54%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
2 Gelijkspelen
13
3.5 Gem. Goals
60% Beide Scoren
70% Plus 2.5
14 mrt 2026 Trabzonspor 1-0 Rizespor
18 okt 2025 Rizespor 1-2 Trabzonspor
13 apr 2025 Trabzonspor 2-0 Rizespor
26 feb 2025 Trabzonspor 5-2 Rizespor
9 nov 2024 Rizespor 3-1 Trabzonspor
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Rizespor vs Trabzonspor?
Ons model voorspelt Trabzonspor met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Rizespor vs Trabzonspor?
We verwachten Under 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Rizespor vs Trabzonspor?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Rizespor vs Trabzonspor?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Rizespor vs Trabzonspor gespeeld?
Rizespor vs Trabzonspor wordt gespeeld op 26 okt 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Galatasaray 7 5 1 1 16 11 +5 16
2 Beşiktaş 7 5 0 2 16 8 +8 15
3 Amed 7 4 2 1 17 9 +8 14
4 Fenerbahçe 7 4 1 2 19 6 +13 13
5 Trabzonspor 7 4 1 2 16 5 +11 13
6 Alanyaspor 7 3 3 1 8 6 +2 12
7 Kocaelispor 7 4 0 3 8 6 +2 12
8 Çorum FK 7 3 1 3 16 12 +4 10
9 Kasımpaşa 7 2 4 1 8 8 0 10
10 Rizespor 7 3 1 3 7 9 -2 10
11 Başakşehir 7 2 2 3 10 11 -1 8
12 Gaziantep FK 7 2 2 3 7 10 -3 8
13 Gençlerbirliği 7 2 2 3 7 15 -8 8
14 Erzurumspor FK 7 2 2 3 3 11 -8 8
15 Konyaspor 7 1 2 4 4 8 -4 5
16 Samsunspor 7 1 1 5 6 15 -9 4
17 Göztepe 6 0 3 3 11 15 -4 3
18 Eyüpspor 6 1 0 5 2 16 -14 3
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Rizespor
LDWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren40%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Fenerbahçe0-3
20 sepDbij Göztepe2-2
12 sepWbij Eyüpspor2-0
7 sepLvs Alanyaspor0-1
29 augWbij Gaziantep FK2-1
Trabzonspor
WWLWL
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktWbij Samsunspor3-0
19 sepWvs Galatasaray4-0
12 sepLbij Konyaspor0-1
6 sepWvs Gençlerbirliği5-0
31 augLbij Amed1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals3.5
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals70%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Rizespor261.3 per spel
Trabzonspor442.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Rizespor3 (15%)
Trabzonspor6 (30%)
14 mrt 2026 Super Liga Trabzonspor 1-0 Rizespor
18 okt 2025 Super Liga Rizespor 1-2 Trabzonspor
13 apr 2025 Super Liga Trabzonspor 2-0 Rizespor
26 feb 2025 Türkiye Kupası Trabzonspor 5-2 Rizespor
9 nov 2024 Super Liga Rizespor 3-1 Trabzonspor
25 jan 2024 Super Liga Rizespor 1-0 Trabzonspor
26 aug 2023 Super Liga Trabzonspor 2-3 Rizespor
18 mrt 2022 Super Liga Rizespor 3-2 Trabzonspor
29 okt 2021 Super Liga Trabzonspor 2-1 Rizespor
10 apr 2021 Super Liga Rizespor 0-0 Trabzonspor
19 dec 2020 Super Liga Trabzonspor 2-1 Rizespor
29 feb 2020 Super Liga Trabzonspor 5-2 Rizespor
6 okt 2019 Super Liga Rizespor 1-2 Trabzonspor
24 mei 2019 Super Liga Rizespor 2-3 Trabzonspor
23 dec 2018 Super Liga Trabzonspor 4-1 Rizespor
2 apr 2017 Super Liga Rizespor 0-1 Trabzonspor
30 okt 2016 Super Liga Trabzonspor 2-2 Rizespor
8 mei 2016 Super Liga Trabzonspor 6-0 Rizespor
12 dec 2015 Super Liga Rizespor 3-0 Trabzonspor
10 mei 2015 Super Liga Rizespor 0-2 Trabzonspor

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS