Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Wales
FAW Kampioenschap
Ronde 14

Ruthin Town vs Newtown AFC Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Ruthin Town Gelijkspel Newtown AFC
Resultaat
Newtown AFC
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
50%
Beide scoren
Nee
Wed
52%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

0
0 Gelijkspelen
2
4 Gem. Goals
50% Beide Scoren
100% Plus 2.5
18 apr 2026 Ruthin Town 2-3 Newtown AFC
25 jul 2025 Newtown AFC 3-0 Ruthin Town
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Ruthin Town vs Newtown AFC: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Newtown AFC met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Ruthin Town vs Newtown AFC?
We verwachten Under 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Ruthin Town vs Newtown AFC?
Beide teams scoren: Nee (52% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Ruthin Town vs Newtown AFC?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Ruthin Town vs Newtown AFC gespeeld?
Ruthin Town vs Newtown AFC wordt gespeeld op 6 nov 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Brickfield Rangers 11 9 0 2 26 10 +16 27
2 Newtown AFC 10 7 2 1 18 3 +15 23
3 Porthmadog 11 7 2 2 18 11 +7 23
4 Mold Alexandra 11 6 3 2 28 14 +14 21
5 Bala Town 11 6 1 4 22 20 +2 19
6 Caersws 10 5 3 2 22 15 +7 18
7 Bangor City 1876 FC 11 5 3 3 24 18 +6 18
8 Guilsfield 11 4 4 3 16 14 +2 16
9 Buckley Town 11 4 3 4 25 19 +6 15
10 Llanuwchllyn 11 4 2 5 17 24 -7 14
11 Rhyl 11 2 5 4 18 20 -2 11
12 Denbigh Town 11 3 1 7 20 23 -3 10
13 Ruthin Town 11 2 3 6 10 21 -11 9
14 Holyhead Hotspur 10 2 2 6 12 19 -7 8
15 Gresford Athletic 10 2 1 7 6 22 -16 7
16 Penrhyncoch 11 0 1 10 5 34 -29 1

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Ruthin Town
DDWLL
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

9 oktDvs Rhyl1-1
3 oktDbij Buckley Town1-1
25 sepWvs Penrhyncoch2-0
12 sepLbij Porthmadog0-3
4 sepLvs Caersws0-3
Newtown AFC
DWLWW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded0.3
Beide Scoren20%
Schone sheets70%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktDvs Bangor City 1876 FC0-0
3 oktWbij Mold Alexandra2-1
26 sepLvs Porthmadog0-1
12 sepWbij Holyhead Hotspur1-0
5 sepWvs Denbigh Town1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals4
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals100%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Ruthin Town21 per spel
Newtown AFC63 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Ruthin Town0 (0%)
Newtown AFC1 (50%)
18 apr 2026 FAW Kampioenschap Ruthin Town 2-3 Newtown AFC
25 jul 2025 FAW Kampioenschap Newtown AFC 3-0 Ruthin Town

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS