Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
VS
MLS
Ronde 27

San Diego vs San Jose Earthquakes Voorspelling en Wedtips

10 sep 2026
2 - 3
Full Time
Snapdragon Stadium, San Diego
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Over 2.5
2 : 3
FT

Wedtips

58%
20%
22%
San Diego Gelijkspel San Jose Earthquakes
Resultaat
San Diego
58%
Totaal doelpunten
Over 2.5
72%
Beide scoren
Ja
69%
Dubbele kans
Thuis/Uit
40%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
0 Gelijkspelen
3
3 Gem. Goals
50% Beide Scoren
75% Plus 2.5
10 sep 2026 San Diego 2-3 San Jose Earthquakes
5 apr 2026 San Jose Earthquakes 3-0 San Diego
28 sep 2025 San Diego 0-1 San Jose Earthquakes
17 aug 2025 San Jose Earthquakes 1-2 San Diego
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint San Diego vs San Jose Earthquakes?
Ons model voorspelt San Diego met 58% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in San Diego vs San Jose Earthquakes?
We verwachten Over 2.5 goals (72% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in San Diego vs San Jose Earthquakes?
Beide teams scoren: Ja (69% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor San Diego vs San Jose Earthquakes?
Onze dubbele kans is 12 met 40% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in San Diego vs San Jose Earthquakes?
Anders Dreyer is onze keuze om te scoren.
Wanneer en waar wordt San Diego vs San Jose Earthquakes gespeeld?
San Diego vs San Jose Earthquakes wordt gespeeld op 10 sep 2026 in Snapdragon Stadium.

Aanvullende informatie

San Diego

Top scorers

A. DreyerMiddenvelder
2Goals
M. IngvartsenAanvaller
2Goals
O. ValakariMiddenvelder
1Goals
C. McVeyVerdediger
1Goals
A. PellegrinoMiddenvelder
1Goals

Assists

A. DreyerMiddenvelder
3Assists
M. IngvartsenAanvaller
2Assists
O. ValakariMiddenvelder
1Assists
J. TverskovMiddenvelder
1Assists

Kaarten

C. McVeyVerdediger
20
L. BombinoVerdediger
10
M. DuahVerdediger
10
D. VazquezMiddenvelder
10
San Jose Earthquakes

Top scorers

D. MunieVerdediger
2Goals
O. BoudaMiddenvelder
2Goals
P. JuddAanvaller
2Goals

Assists

J. RickettsMiddenvelder
2Assists
T. WernerAanvaller
2Assists
Beau LerouxMiddenvelder
1Assists

Kaarten

D. MunieVerdediger
10
P. JuddAanvaller
10
B. KikanovicVerdediger
10
D. JonesVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

San Diego
LDDLL
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.8
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij New York Red Bulls1-4
27 sepDbij Austin3-3
20 sepDbij Inter Miami2-2
14 sepLvs Philadelphia Union0-5
10 sepLvs San Jose Earthquakes2-3
San Jose Earthquakes
DWDWW
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktDbij Colorado Rapids1-1
27 sepWvs Portland Timbers3-1
19 sepDvs Los Angeles FC2-2
13 sepWvs Houston Dynamo1-0
10 sepWbij San Diego3-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals3
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals75%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
San Diego41 per spel
San Jose Earthquakes82 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
San Diego0 (0%)
San Jose Earthquakes2 (50%)
10 sep 2026 MLS San Diego 2-3 San Jose Earthquakes
5 apr 2026 MLS San Jose Earthquakes 3-0 San Diego
28 sep 2025 MLS San Diego 0-1 San Jose Earthquakes
17 aug 2025 MLS San Jose Earthquakes 1-2 San Diego

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS