Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Noorwegen
Eliteserien
Ronde 22

Sandefjord vs Start Voorspelling en Wedtips

20 sep 2026
3 - 0
Full Time
Sandefjord Arena, Sandefjord
⚡
Volgende ontmoeting
Start vs Sandefjord
25 okt 2026 · Eliteserien
›
Incorrect
Onze keuze
Beide scoren
Ja
3 : 0
FT

Wedtips

45%
24%
30%
Sandefjord Gelijkspel Start
Resultaat
Sandefjord
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
58%
Beide scoren
Ja
61%
Dubbele kans
Thuis/Uit
37%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

4
1 Gelijkspelen
0
3.6 Gem. Goals
60% Beide Scoren
80% Plus 2.5
20 sep 2026 Sandefjord 3-0 Start
24 okt 2020 Start 0-1 Sandefjord
21 jun 2020 Sandefjord 2-2 Start
4 nov 2018 Sandefjord 4-1 Start
2 apr 2018 Start 1-4 Sandefjord
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Sandefjord vs Start: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Sandefjord met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Sandefjord vs Start?
Oscar Kapskarmo is onze keuze om te scoren.
Hoeveel goals in Sandefjord vs Start?
We verwachten Over 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Sandefjord vs Start?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Sandefjord vs Start?
Onze dubbele kans is 12 met 37% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Sandefjord vs Start gespeeld?
Sandefjord vs Start wordt gespeeld op 20 sep 2026 in Sandefjord Arena.

Aanvullende informatie

Sandefjord

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

X. LambrixVerdediger
10
Start

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

J. NorheimVerdediger
10
S. MvouéMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Sandefjord
LDWWL
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1
Gem. Conceded1
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

18 oktLvs Lillestrøm0-2
10 oktDbij Rosenborg1-1
30 sepWbij Flekkefjord1-0
20 sepWvs Start3-0
14 sepLbij Bodø/Glimt2-3
Start
LLWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
0Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %40%
Goals/Wedstrijd4
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded2.3
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

18 oktLbij Molde1-6
11 oktLvs Ham-Kam2-4
6 oktWbij Raufoss5-1
20 sepLbij Sandefjord0-3
16 sepWbij Vindbjart3-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals3.6
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals80%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Sandefjord142.8 per spel
Start40.8 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Sandefjord2 (40%)
Start0 (0%)
20 sep 2026 Eliteserien Sandefjord 3-0 Start
24 okt 2020 Eliteserien Start 0-1 Sandefjord
21 jun 2020 Eliteserien Sandefjord 2-2 Start
4 nov 2018 Eliteserien Sandefjord 4-1 Start
2 apr 2018 Eliteserien Start 1-4 Sandefjord

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS