Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Costa Rica
Liga de Ascenso
Ronde 8

Santa Cruz FC vs Quepos Cambute Voorspelling en Wedtips

20 sep 2026
0 - 2
Full Time
Incorrect
Onze keuze
Beide scoren
Ja
0 : 2
FT

Wedtips

30%
26%
44%
Santa Cruz FC Gelijkspel Quepos Cambute
Resultaat
Quepos Cambute
44%
Totaal doelpunten
Over 2.5
54%
Beide scoren
Ja
57%
Dubbele kans
Thuis/Uit
37%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

0
0 Gelijkspelen
6
2.5 Gem. Goals
33% Beide Scoren
50% Plus 2.5
20 sep 2026 Santa Cruz FC 0-2 Quepos Cambute
2 aug 2026 Quepos Cambute 4-0 Santa Cruz FC
22 mrt 2026 Quepos Cambute 2-1 Santa Cruz FC
8 feb 2026 Santa Cruz FC 1-2 Quepos Cambute
26 okt 2025 Santa Cruz FC 0-2 Quepos Cambute
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Santa Cruz FC vs Quepos Cambute?
Ons model voorspelt Quepos Cambute met 44% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Santa Cruz FC vs Quepos Cambute?
We verwachten Over 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Santa Cruz FC vs Quepos Cambute?
Beide teams scoren: Ja (57% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Santa Cruz FC vs Quepos Cambute?
Onze dubbele kans is 12 met 37% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Santa Cruz FC vs Quepos Cambute gespeeld?
Santa Cruz FC vs Quepos Cambute wordt gespeeld op 20 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Aserrí FC 22 9 6 7 28 27 +1 33
2 Santa Ana 12 9 0 3 21 11 +10 27
3 ADR Jicaral 10 7 3 0 18 5 +13 24
4 Pitbulls Santa Barbara FC 12 5 5 2 21 17 +4 20
5 Quepos Cambute 11 6 1 4 15 9 +6 19
6 AD Carmelita 12 4 4 4 20 14 +6 16
7 Cariari Pococí 12 4 4 4 12 12 0 16
8 Gemeente Grecia 10 4 3 3 11 10 +1 15
9 Guadalupe FC 12 4 3 5 16 19 -3 15
10 AD Sarchí 10 4 2 4 11 13 -2 14
11 Futbol Consultants Moravia 12 4 1 7 14 14 0 13
12 CS Uruguay 12 2 3 7 9 25 -16 9
13 AD Cofutpa 10 2 1 7 9 17 -8 7
14 Santa Cruz FC 11 2 0 9 12 24 -12 6
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Santa Cruz FC
LLLLL
10Gespeeld
2Overwinningen
0Gelijkspelen
8Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded2
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktLbij Aserrí FC1-2
11 oktLvs ADR Jicaral0-3
4 oktLbij Gemeente Grecia0-1
27 sepLbij AD Cofutpa1-3
20 sepLvs Quepos Cambute0-2
Quepos Cambute
LWLWW
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren30%
Schone sheets30%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

20 oktLbij AD Cofutpa0-1
11 oktWvs AD Sarchí2-1
3 oktLbij Aserrí FC0-1
27 sepWvs Gemeente Grecia1-0
20 sepWbij Santa Cruz FC2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Santa Cruz FC20.33 per spel
Quepos Cambute132.17 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Santa Cruz FC0 (0%)
Quepos Cambute4 (67%)
20 sep 2026 Liga de Ascenso Santa Cruz FC 0-2 Quepos Cambute
2 aug 2026 Liga de Ascenso Quepos Cambute 4-0 Santa Cruz FC
22 mrt 2026 Liga de Ascenso Quepos Cambute 2-1 Santa Cruz FC
8 feb 2026 Liga de Ascenso Santa Cruz FC 1-2 Quepos Cambute
26 okt 2025 Liga de Ascenso Santa Cruz FC 0-2 Quepos Cambute
7 sep 2025 Liga de Ascenso Quepos Cambute 1-0 Santa Cruz FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS