Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Noorwegen
NM Cupen
Ronde 32

Sarpsborg 08 FF vs Vålerenga Voorspelling en Wedtips

Sarpsborg Stadion, Sarpsborg

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

4
6 Gelijkspelen
5
2.87 Gem. Goals
60% Beide Scoren
47% Plus 2.5
6 sep 2026 Sarpsborg 08 FF 2-2 Vålerenga
16 mei 2026 Vålerenga 3-2 Sarpsborg 08 FF
17 aug 2025 Vålerenga 4-0 Sarpsborg 08 FF
6 apr 2025 Sarpsborg 08 FF 1-1 Vålerenga
5 nov 2023 Sarpsborg 08 FF 3-2 Vålerenga
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wanneer en waar wordt Sarpsborg 08 FF vs Vålerenga gespeeld?
Sarpsborg 08 FF vs Vålerenga wordt gespeeld op 28 okt 2026 in Sarpsborg Stadion.

Aanvullende informatie

Sarpsborg 08 FF
2Goals
0Goals tegen
2Goals/Wedstrijd
1Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties
Vålerenga
7Goals
2Goals tegen
7Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Sarpsborg 08 FF
WWLDD
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

11 oktWbij Aalesund4-2
30 sepWbij Follo2-0
18 sepLvs KFUM Oslo1-3
13 sepDbij Fredrikstad1-1
6 sepDvs Vålerenga2-2
Vålerenga
LDWLD
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd4.4
Gem. Goals2
Gem. Conceded2.4
Beide Scoren80%
Schone sheets0%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

12 oktLbij KFUM Oslo1-2
20 sepDvs Fredrikstad1-1
17 sepWbij Skeid4-1
12 sepLbij Lillestrøm0-2
6 sepDbij Sarpsborg 08 FF2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden15
Gemiddeld Goals2.87
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals47%
Meer dan 1.5 Goals73%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Sarpsborg 08 FF191.27 per spel
Vålerenga241.6 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Sarpsborg 08 FF3 (20%)
Vålerenga4 (27%)
6 sep 2026 Eliteserien Sarpsborg 08 FF 2-2 Vålerenga
16 mei 2026 Eliteserien Vålerenga 3-2 Sarpsborg 08 FF
17 aug 2025 Eliteserien Vålerenga 4-0 Sarpsborg 08 FF
6 apr 2025 Eliteserien Sarpsborg 08 FF 1-1 Vålerenga
5 nov 2023 Eliteserien Sarpsborg 08 FF 3-2 Vålerenga
16 apr 2023 Eliteserien Vålerenga 0-2 Sarpsborg 08 FF
29 okt 2022 Eliteserien Vålerenga 3-3 Sarpsborg 08 FF
17 jul 2022 Eliteserien Sarpsborg 08 FF 0-1 Vålerenga
28 okt 2021 Eliteserien Sarpsborg 08 FF 2-1 Vålerenga
1 jul 2021 Eliteserien Vålerenga 4-1 Sarpsborg 08 FF
29 nov 2020 Eliteserien Vålerenga 1-1 Sarpsborg 08 FF
16 jun 2020 Eliteserien Sarpsborg 08 FF 0-1 Vålerenga
16 sep 2019 Eliteserien Sarpsborg 08 FF 1-0 Vålerenga
23 jun 2019 Eliteserien Vålerenga 1-1 Sarpsborg 08 FF
4 nov 2018 Eliteserien Vålerenga 0-0 Sarpsborg 08 FF

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS