Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Nederland
Eredivisie
Ronde 12

SC Cambuur vs PSV Eindhoven Voorspelling en Wedtips

Kooi Stadion, Leeuwarden

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
SC Cambuur Gelijkspel PSV Eindhoven
Resultaat
PSV Eindhoven
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
70%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
1 Gelijkspelen
8
4.2 Gem. Goals
60% Beide Scoren
90% Plus 2.5
12 mrt 2023 PSV Eindhoven 5-2 SC Cambuur
1 okt 2022 SC Cambuur 3-0 PSV Eindhoven
23 apr 2022 SC Cambuur 1-2 PSV Eindhoven
21 aug 2021 PSV Eindhoven 4-1 SC Cambuur
1 mei 2016 PSV Eindhoven 6-2 SC Cambuur
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

SC Cambuur vs PSV Eindhoven: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt PSV Eindhoven met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor SC Cambuur vs PSV Eindhoven?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in SC Cambuur vs PSV Eindhoven?
We verwachten Over 2.5 goals (70% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in SC Cambuur vs PSV Eindhoven?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt SC Cambuur vs PSV Eindhoven gespeeld?
SC Cambuur vs PSV Eindhoven wordt gespeeld op 8 nov 2026 in Kooi Stadion.

Aanvullende informatie

SC Cambuur

Top scorers

R. El ArguiouiMiddenvelder
1Goals

Assists

N. SourenMiddenvelder
1Assists

Kaarten

N. SourenMiddenvelder
10
L. JettenVerdediger
10
PSV Eindhoven

Top scorers

R. FlamingoVerdediger
1Goals
R. van BommelMiddenvelder
1Goals
R. PepiAanvaller
1Goals
N. FernandezMiddenvelder
1Goals

Assists

I. PerišićVerdediger
1Assists
A. PléaAanvaller
1Assists
S. DestVerdediger
1Assists

Kaarten

D. ManAanvaller
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

SC Cambuur
WDWDW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd4.1
Gem. Goals1.9
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

24 oktWbij Willem II6-1
18 oktDvs AZ Alkmaar2-2
11 oktWbij PEC Zwolle1-0
19 sepDbij ADO Den Haag1-1
12 sepWvs NEC Nijmegen3-0
PSV Eindhoven
DWLLW
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

25 oktDvs Feyenoord1-1
20 oktWbij FC Porto1-0
17 oktLbij ADO Den Haag1-2
13 oktLbij RB Leipzig0-1
9 oktWvs Heerenveen2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals4.2
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals90%
Meer dan 1.5 Goals90%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
SC Cambuur111.1 per spel
PSV Eindhoven313.1 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
SC Cambuur2 (20%)
PSV Eindhoven3 (30%)
12 mrt 2023 Eredivisie PSV Eindhoven 5-2 SC Cambuur
1 okt 2022 Eredivisie SC Cambuur 3-0 PSV Eindhoven
23 apr 2022 Eredivisie SC Cambuur 1-2 PSV Eindhoven
21 aug 2021 Eredivisie PSV Eindhoven 4-1 SC Cambuur
1 mei 2016 Eredivisie PSV Eindhoven 6-2 SC Cambuur
12 sep 2015 Eredivisie SC Cambuur 0-6 PSV Eindhoven
24 jan 2015 Eredivisie SC Cambuur 1-2 PSV Eindhoven
21 sep 2014 Eredivisie PSV Eindhoven 4-0 SC Cambuur
5 feb 2014 Eredivisie SC Cambuur 1-2 PSV Eindhoven
31 aug 2013 Eredivisie PSV Eindhoven 0-0 SC Cambuur

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS