Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Bulgarije
Eerste Liga
Ronde 13

Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Septemvri Sofia Gelijkspel Lokomotiv Sofia
Resultaat
Lokomotiv Sofia
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
55%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
3 Gelijkspelen
6
2.86 Gem. Goals
57% Beide Scoren
50% Plus 2.5
27 apr 2026 Lokomotiv Sofia 1-1 Septemvri Sofia
17 mrt 2026 Lokomotiv Sofia 3-0 Septemvri Sofia
29 aug 2025 Septemvri Sofia 1-0 Lokomotiv Sofia
20 mei 2025 Septemvri Sofia 0-2 Lokomotiv Sofia
8 dec 2024 Lokomotiv Sofia 1-2 Septemvri Sofia
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Lokomotiv Sofia met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia?
We verwachten Over 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia gespeeld?
Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia wordt gespeeld op 31 okt 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Levski Sofia 10 9 1 0 23 4 +19 28
2 CSKA Sofia 11 8 3 0 27 9 +18 27
3 Ludogorets 10 8 2 0 21 7 +14 26
4 CSKA 1948 11 7 1 3 21 13 +8 22
5 Botev Plovdiv 11 6 1 4 17 14 +3 19
6 Arda Kardzjali 11 5 2 4 15 17 -2 17
7 Spartak Varna 11 3 4 4 11 15 -4 13
8 Slavia Sofia 11 2 5 4 9 9 0 11
9 Botev Vratsa 11 2 3 6 9 20 -11 9
10 Dunav Ruse 11 2 2 7 13 21 -8 8
11 Lokomotiv Plovdiv 11 2 2 7 6 14 -8 8
12 Lokomotiv Sofia 11 1 5 5 12 19 -7 8
13 Septemvri Sofia 11 2 2 7 10 21 -11 8
14 Cherno More Varna 11 1 3 7 11 22 -11 6
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Septemvri Sofia
LLLLD
10Gespeeld
2Overwinningen
1Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded2
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

11 oktLvs Dunav Ruse2-3
19 sepLvs Botev Plovdiv0-3
14 sepLbij Ludogorets1-2
4 sepLvs Botev Vratsa2-3
28 augDbij Slavia Sofia1-1
Lokomotiv Sofia
WDWLD
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

17 oktWbij Vihren2-1
10 oktDvs Lokomotiv Plovdiv1-1
20 sepWbij Spartak Varna1-0
16 sepLvs CSKA Sofia0-2
11 sepDbij Cherno More Varna2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden14
Gemiddeld Goals2.86
Beide Scoren57%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals79%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Septemvri Sofia161.14 per spel
Lokomotiv Sofia241.71 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Septemvri Sofia1 (7%)
Lokomotiv Sofia5 (36%)
27 apr 2026 Eerste Liga Lokomotiv Sofia 1-1 Septemvri Sofia
17 mrt 2026 Eerste Liga Lokomotiv Sofia 3-0 Septemvri Sofia
29 aug 2025 Eerste Liga Septemvri Sofia 1-0 Lokomotiv Sofia
20 mei 2025 Eerste Liga Septemvri Sofia 0-2 Lokomotiv Sofia
8 dec 2024 Eerste Liga Lokomotiv Sofia 1-2 Septemvri Sofia
12 aug 2024 Eerste Liga Septemvri Sofia 0-1 Lokomotiv Sofia
18 feb 2023 Eerste Liga Lokomotiv Sofia 1-1 Septemvri Sofia
8 aug 2022 Eerste Liga Septemvri Sofia 0-3 Lokomotiv Sofia
6 mrt 2021 Tweede Liga Lokomotiv Sofia 1-0 Septemvri Sofia
25 aug 2020 Tweede Liga Septemvri Sofia 2-5 Lokomotiv Sofia
20 okt 2019 Tweede Liga Septemvri Sofia 2-1 Lokomotiv Sofia
31 okt 2018 Bulgaars Beker Lokomotiv Sofia 2-3 Septemvri Sofia
5 mrt 2017 Tweede Liga Septemvri Sofia 1-1 Lokomotiv Sofia
27 aug 2016 Tweede Liga Lokomotiv Sofia 2-3 Septemvri Sofia

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS