Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Ukrainian Classic
Oekraïne
Oekraïense Beker
Ronde 16

Shakhtar Donetsk vs Dynamo Kiev Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Shakhtar Donetsk — Win (48%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
@ 1.81
52%
Vertrouwen

Wedtips

48%
27%
26%
Shakhtar Donetsk Gelijkspel Dynamo Kiev
Resultaat
Shakhtar Donetsk
@ 1.91
Wed
48%
Beide scoren
Ja
@ 1.80
Wed
52%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
@ 1.25
Wed
38%
Asian Handicap
Shakhtar Donetsk -0.75
@ 2.18
Wed
46%
Rusttijd
Gelijkspel
@ 2.10
Wed
42%
HT/FT
Gelijkspel/Thuis
@ 4.42
Wed
22.6%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

11
6 Gelijkspelen
3
2.35 Gem. Goals
60% Beide Scoren
50% Plus 2.5
3 mei 2026 Dynamo Kiev 1-2 Shakhtar Donetsk
2 nov 2025 Shakhtar Donetsk 3-1 Dynamo Kiev
29 okt 2025 Dynamo Kiev 2-1 Shakhtar Donetsk
27 apr 2025 Shakhtar Donetsk 2-2 Dynamo Kiev
27 okt 2024 Dynamo Kiev 1-1 Shakhtar Donetsk
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet 1.94 3.50 3.62
Betfair 1.87 3.30 3.50

Veelgestelde Vragen

Wie wint Shakhtar Donetsk vs Dynamo Kiev?
Ons model voorspelt Shakhtar Donetsk met 48% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Shakhtar Donetsk vs Dynamo Kiev?
We verwachten Under 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Shakhtar Donetsk vs Dynamo Kiev?
Beide teams scoren: Ja (52% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Shakhtar Donetsk vs Dynamo Kiev?
Onze dubbele kans is 1X met 38% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wat is de beste gok voor Shakhtar Donetsk vs Dynamo Kiev?
Onze topaanbeveling is Under 2.5 met 52% vertrouwen.
Wanneer en waar wordt Shakhtar Donetsk vs Dynamo Kiev gespeeld?
Shakhtar Donetsk vs Dynamo Kiev wordt gespeeld op 27 okt 2026.

Aanvullende informatie

Shakhtar Donetsk
0Goals
0Goals tegen
0Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties
Dynamo Kiev
1Goals
0Goals tegen
1Goals/Wedstrijd
1Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
1Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Shakhtar Donetsk
WWWWD
10Gespeeld
8Overwinningen
1Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.5
Winst %80%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals2.2
Gem. Conceded0.5
Beide Scoren30%
Schone sheets60%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

9 oktWbij Veres Rivne3-0
20 sepWvs LNZ Cherkasy3-0
17 sepWbij Vilkhivtsi3-0
14 sepWvs Chornomorets2-0
10 sepDbij PSV Eindhoven1-1
Dynamo Kiev
WWWWD
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren20%
Schone sheets60%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs Karpaty1-0
19 sepWbij Zorya Luhansk2-0
14 sepWvs Epitsentr Dunayivtsi3-0
10 sepWbij Nyva Vinnytsya1-0
6 sepDvs LNZ Cherkasy0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.35
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals65%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Shakhtar Donetsk301.5 per spel
Dynamo Kiev170.85 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Shakhtar Donetsk6 (30%)
Dynamo Kiev4 (20%)
3 mei 2026 Premier Liga Dynamo Kiev 1-2 Shakhtar Donetsk
2 nov 2025 Premier Liga Shakhtar Donetsk 3-1 Dynamo Kiev
29 okt 2025 Oekraïense Beker Dynamo Kiev 2-1 Shakhtar Donetsk
27 apr 2025 Premier Liga Shakhtar Donetsk 2-2 Dynamo Kiev
27 okt 2024 Premier Liga Dynamo Kiev 1-1 Shakhtar Donetsk
11 mei 2024 Premier Liga Shakhtar Donetsk 1-0 Dynamo Kiev
3 nov 2023 Premier Liga Dynamo Kiev 0-1 Shakhtar Donetsk
22 apr 2023 Premier Liga Dynamo Kiev 1-1 Shakhtar Donetsk
16 okt 2022 Premier Liga Shakhtar Donetsk 3-1 Dynamo Kiev
3 okt 2021 Premier Liga Dynamo Kiev 0-0 Shakhtar Donetsk
17 apr 2021 Premier Liga Shakhtar Donetsk 0-1 Dynamo Kiev
8 nov 2020 Premier Liga Dynamo Kiev 0-3 Shakhtar Donetsk
4 jul 2020 Premier Liga Dynamo Kiev 2-3 Shakhtar Donetsk
31 mei 2020 Premier Liga Shakhtar Donetsk 3-1 Dynamo Kiev
10 nov 2019 Premier Liga Shakhtar Donetsk 1-0 Dynamo Kiev
10 aug 2019 Premier Liga Dynamo Kiev 1-2 Shakhtar Donetsk
22 mei 2019 Premier Liga Shakhtar Donetsk 1-1 Dynamo Kiev
24 apr 2019 Premier Liga Dynamo Kiev 0-0 Shakhtar Donetsk
3 nov 2018 Premier Liga Shakhtar Donetsk 2-1 Dynamo Kiev
3 aug 2018 Premier Liga Dynamo Kiev 1-0 Shakhtar Donetsk

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS