Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Ierland
Eredivisie
Ronde 31

Shelbourne vs Derry City Voorspelling en Wedtips

11 sep 2026
0 - 1
Full Time
Tolka Park, Dublin
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
0 : 1
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Shelbourne Gelijkspel Derry City
Resultaat
Derry City
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
53%
Beide scoren
Ja
64%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

4
9 Gelijkspelen
7
1.45 Gem. Goals
40% Beide Scoren
20% Plus 2.5
11 sep 2026 Shelbourne 0-1 Derry City
25 mei 2026 Derry City 0-0 Shelbourne
17 apr 2026 Shelbourne 1-2 Derry City
13 mrt 2026 Derry City 1-2 Shelbourne
19 sep 2025 Derry City 1-1 Shelbourne
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Shelbourne vs Derry City?
Ons model voorspelt Derry City met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Shelbourne vs Derry City?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Shelbourne vs Derry City?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Shelbourne vs Derry City?
We verwachten Over 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Shelbourne vs Derry City gespeeld?
Shelbourne vs Derry City wordt gespeeld op 11 sep 2026 in Tolka Park.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Shamrock Rovers 33 19 8 6 54 33 +21 65
2 St Patrick's Athl. 32 17 8 7 52 25 +27 59
3 Bohemians 33 17 8 8 58 40 +18 59
4 Shelbourne 33 10 13 10 47 46 +1 43
5 Derry City 32 9 14 9 45 42 +3 41
6 Dundalk 33 10 11 12 50 55 -5 41
7 Galway United 32 9 11 12 42 48 -6 38
8 Waterford 32 7 13 12 44 54 -10 34
9 Drogheda United 33 8 10 15 39 54 -15 34
10 Sligo Rovers 33 5 8 20 25 59 -34 23
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Shelbourne
WDWLL
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

9 oktWvs Sligo Rovers5-1
25 sepDbij Galway United1-1
18 sepWbij Dundalk3-2
14 sepLvs Drogheda United1-2
11 sepLvs Derry City0-1
Derry City
WDWDL
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 sepWvs Galway United1-0
14 sepDbij Waterford2-2
11 sepWbij Shelbourne1-0
30 augDvs Shamrock Rovers3-3
21 augLbij Bohemians3-5

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals1.45
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals20%
Meer dan 1.5 Goals45%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Shelbourne130.65 per spel
Derry City160.8 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Shelbourne6 (30%)
Derry City11 (55%)
11 sep 2026 Eerste Klasse Shelbourne 0-1 Derry City
25 mei 2026 Eerste Klasse Derry City 0-0 Shelbourne
17 apr 2026 Eerste Klasse Shelbourne 1-2 Derry City
13 mrt 2026 Eerste Klasse Derry City 1-2 Shelbourne
19 sep 2025 Eerste Klasse Derry City 1-1 Shelbourne
20 jun 2025 Eerste Klasse Shelbourne 0-1 Derry City
2 mei 2025 Eerste Klasse Derry City 2-0 Shelbourne
14 feb 2025 Eerste Klasse Shelbourne 3-1 Derry City
1 nov 2024 Eerste Klasse Derry City 0-1 Shelbourne
5 aug 2024 Eerste Klasse Shelbourne 0-0 Derry City
6 mei 2024 Eerste Klasse Derry City 1-1 Shelbourne
1 apr 2024 Eerste Klasse Shelbourne 0-0 Derry City
20 okt 2023 Eerste Klasse Derry City 0-0 Shelbourne
30 jun 2023 Eerste Klasse Shelbourne 1-1 Derry City
2 jun 2023 Eerste Klasse Derry City 0-0 Shelbourne
31 mrt 2023 Eerste Klasse Shelbourne 0-1 Derry City
21 okt 2022 Eerste Klasse Derry City 1-1 Shelbourne
29 aug 2022 Eerste Klasse Shelbourne 0-1 Derry City
15 apr 2022 Eerste Klasse Derry City 1-2 Shelbourne
4 mrt 2022 Eerste Klasse Shelbourne 0-1 Derry City

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS