Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Engeland
League Two
Ronde 8

Shrewsbury Town vs Colchester Voorspelling en Wedtips

26 sep 2026
2 - 2
Full Time
New Meadow, Shrewsbury
Incorrect
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
2 : 2
FT

Wedtips

40%
26%
34%
Shrewsbury Town Gelijkspel Colchester
Resultaat
Shrewsbury Town
40%
Totaal doelpunten
Under 2.5
53%
Beide scoren
Ja
53%
Dubbele kans
Thuis/Uit
36%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
5 Gelijkspelen
3
2.6 Gem. Goals
50% Beide Scoren
40% Plus 2.5
26 sep 2026 Shrewsbury Town 2-2 Colchester
7 feb 2026 Colchester 2-0 Shrewsbury Town
16 aug 2025 Shrewsbury Town 0-2 Colchester
4 nov 2023 Shrewsbury Town 3-2 Colchester
27 feb 2016 Colchester 0-0 Shrewsbury Town
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Shrewsbury Town vs Colchester: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Shrewsbury Town met 40% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Shrewsbury Town vs Colchester?
Brad Ihionvien is onze keuze om te scoren.
Hoeveel goals in Shrewsbury Town vs Colchester?
We verwachten Under 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Shrewsbury Town vs Colchester?
Beide teams scoren: Ja (53% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Shrewsbury Town vs Colchester?
Onze dubbele kans is 12 met 36% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Shrewsbury Town vs Colchester gespeeld?
Shrewsbury Town vs Colchester wordt gespeeld op 26 sep 2026 in New Meadow.

Aanvullende informatie

Shrewsbury Town

Top scorers

J. DavisonAanvaller
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

J. DavisonAanvaller
10
J. Turner-CookeMiddenvelder
10
Isaac EnglandVerdediger
10
Colchester

Top scorers

E. IandoloVerdediger
1Goals
R. HuntMiddenvelder
1Goals
H. AndersonMiddenvelder
1Goals

Assists

O. ThornMiddenvelder
2Assists
J. PayneMiddenvelder
1Assists

Kaarten

E. IandoloVerdediger
10
K. Vincent-YoungVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Shrewsbury Town
DWWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktDbij Rotherham3-3
20 oktWbij Crawley Town3-2
17 oktWvs Bristol Rovers1-0
10 oktLvs Exeter City0-1
3 oktWbij Grimsby2-1
Colchester
LDDLD
10Gespeeld
1Overwinningen
5Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals0.7
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

24 oktLbij Northampton0-2
20 oktDbij Chesterfield1-1
17 oktDvs Exeter City0-0
10 oktLbij Newport County0-1
26 sepDbij Shrewsbury Town2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals2.6
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals70%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Shrewsbury Town121.2 per spel
Colchester141.4 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Shrewsbury Town2 (20%)
Colchester5 (50%)
26 sep 2026 Tweede Divisie Shrewsbury Town 2-2 Colchester
7 feb 2026 Tweede Divisie Colchester 2-0 Shrewsbury Town
16 aug 2025 Tweede Divisie Shrewsbury Town 0-2 Colchester
4 nov 2023 FA Beker Shrewsbury Town 3-2 Colchester
27 feb 2016 Eerste Divisie Colchester 0-0 Shrewsbury Town
10 okt 2015 Eerste Divisie Shrewsbury Town 4-2 Colchester
18 mrt 2014 Eerste Divisie Colchester 1-0 Shrewsbury Town
22 okt 2013 Eerste Divisie Shrewsbury Town 1-1 Colchester
20 apr 2013 Eerste Divisie Colchester 0-0 Shrewsbury Town
27 okt 2012 Eerste Divisie Shrewsbury Town 2-2 Colchester

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS