Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Engeland
League Two
Ronde 15

Shrewsbury Town vs Oldham Athletic Voorspelling en Wedtips

The Croud Meadow, Shrewsbury

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Shrewsbury Town Gelijkspel Oldham Athletic
Resultaat
Shrewsbury Town
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Ja
Wed
58%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

7
2 Gelijkspelen
3
2.17 Gem. Goals
50% Beide Scoren
42% Plus 2.5
11 apr 2026 Shrewsbury Town 1-0 Oldham Athletic
25 okt 2025 Oldham Athletic 2-2 Shrewsbury Town
1 jan 2018 Shrewsbury Town 1-0 Oldham Athletic
16 sep 2017 Oldham Athletic 1-2 Shrewsbury Town
21 jan 2017 Shrewsbury Town 1-0 Oldham Athletic
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Shrewsbury Town vs Oldham Athletic?
Ons model voorspelt Shrewsbury Town met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Shrewsbury Town vs Oldham Athletic?
We verwachten Under 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Shrewsbury Town vs Oldham Athletic?
Beide teams scoren: Ja (58% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Shrewsbury Town vs Oldham Athletic?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Shrewsbury Town vs Oldham Athletic gespeeld?
Shrewsbury Town vs Oldham Athletic wordt gespeeld op 14 nov 2026 in The Croud Meadow.

Aanvullende informatie

Shrewsbury Town

Top scorers

J. DavisonAanvaller
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

J. DavisonAanvaller
10
J. Turner-CookeMiddenvelder
10
Isaac EnglandVerdediger
10
Oldham Athletic

Top scorers

C. KavanaghAanvaller
2Goals
K. Appiah-ForsonMiddenvelder
1Goals

Assists

J. RobsonVerdediger
1Assists
O. NorburnMiddenvelder
1Assists
M. Fondop-TalumAanvaller
1Assists

Kaarten

O. NorburnMiddenvelder
20
C. KavanaghAanvaller
10
M. HudsonKeeper
10
G. Scott-MorrissVerdediger
01
D. DanielsVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Shrewsbury Town
LDWWL
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

31 oktLvs Gillingham1-2
24 oktDbij Rotherham3-3
20 oktWbij Crawley Town3-2
17 oktWvs Bristol Rovers1-0
10 oktLvs Exeter City0-1
Oldham Athletic
LDLWD
10Gespeeld
1Overwinningen
3Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

31 oktLvs Crawley Town0-1
24 oktDbij Barnet1-1
20 oktLbij Walsall0-3
17 oktWvs Cheltenham4-1
10 oktDvs Accrington Stanley0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden12
Gemiddeld Goals2.17
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals42%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Shrewsbury Town151.25 per spel
Oldham Athletic110.92 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Shrewsbury Town4 (33%)
Oldham Athletic2 (17%)
11 apr 2026 Tweede Divisie Shrewsbury Town 1-0 Oldham Athletic
25 okt 2025 Tweede Divisie Oldham Athletic 2-2 Shrewsbury Town
1 jan 2018 Eerste Divisie Shrewsbury Town 1-0 Oldham Athletic
16 sep 2017 Eerste Divisie Oldham Athletic 1-2 Shrewsbury Town
21 jan 2017 Eerste Divisie Shrewsbury Town 1-0 Oldham Athletic
3 sep 2016 Eerste Divisie Oldham Athletic 2-3 Shrewsbury Town
26 jan 2016 Eerste Divisie Shrewsbury Town 0-1 Oldham Athletic
22 aug 2015 Eerste Divisie Oldham Athletic 1-1 Shrewsbury Town
1 jan 2014 Eerste Divisie Oldham Athletic 1-2 Shrewsbury Town
26 nov 2013 Eerste Divisie Shrewsbury Town 1-2 Oldham Athletic
23 apr 2013 Eerste Divisie Shrewsbury Town 1-0 Oldham Athletic
24 nov 2012 Eerste Divisie Oldham Athletic 1-0 Shrewsbury Town

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS