Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Noord-Macedonië
Eerste Divisie
Ronde 8

Sileks vs Tikveš Voorspelling en Wedtips

Sileks Stadion, Kratovo
Incorrect
Onze keuze
Beide scoren
Ja
0 : 0
FT

Wedtips

42%
27%
31%
Sileks Gelijkspel Tikveš
Resultaat
Sileks
42%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Ja
55%
Dubbele kans
Thuis/Uit
36%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

6
6 Gelijkspelen
1
1.54 Gem. Goals
31% Beide Scoren
15% Plus 2.5
18 sep 2026 Sileks 0-0 Tikveš
7 apr 2026 Tikveš 0-3 Sileks
1 mrt 2026 Tikveš 0-1 Sileks
5 okt 2025 Sileks 1-0 Tikveš
31 mrt 2025 Sileks 1-1 Tikveš
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Sileks vs Tikveš?
Ons model voorspelt Sileks met 42% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Sileks vs Tikveš?
Beide teams scoren: Ja (55% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Sileks vs Tikveš?
Onze dubbele kans is 12 met 36% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Sileks vs Tikveš?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Sileks vs Tikveš gespeeld?
Sileks vs Tikveš wordt gespeeld op 18 sep 2026 in Sileks Stadion.

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Sileks
WWDDL
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren30%
Schone sheets50%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

23 oktWvs Shkëndija Haraçinë2-0
18 oktWbij Bashkimi Kumanovo3-0
10 oktDbij Aresimi1-1
18 sepDvs Tikveš0-0
7 sepLbij Struga0-1
Tikveš
WDDDW
10Gespeeld
4Overwinningen
5Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

25 oktWvs Bashkimi Kumanovo3-1
19 oktDbij Aresimi1-1
18 sepDbij Sileks0-0
11 sepDvs Struga2-2
4 sepWbij Shkendija3-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden13
Gemiddeld Goals1.54
Beide Scoren31%
Meer dan 2.5 Goals15%
Meer dan 1.5 Goals46%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Sileks141.08 per spel
Tikveš60.46 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Sileks8 (62%)
Tikveš4 (31%)
18 sep 2026 Eerste Liga Sileks 0-0 Tikveš
7 apr 2026 Eerste Liga Tikveš 0-3 Sileks
1 mrt 2026 Eerste Liga Tikveš 0-1 Sileks
5 okt 2025 Eerste Liga Sileks 1-0 Tikveš
31 mrt 2025 Eerste Liga Sileks 1-1 Tikveš
16 feb 2025 Eerste Liga Sileks 1-1 Tikveš
29 sep 2024 Eerste Liga Tikveš 0-0 Sileks
30 mrt 2024 Eerste Liga Tikveš 1-1 Sileks
6 mrt 2024 Eerste Liga Tikveš 1-0 Sileks
22 okt 2023 Eerste Liga Sileks 1-0 Tikveš
9 apr 2023 Eerste Liga Tikveš 0-0 Sileks
4 dec 2022 Eerste Liga Tikveš 0-2 Sileks
4 sep 2022 Eerste Liga Sileks 3-2 Tikveš

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS