Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Spanje
Segunda División
Ronde 13

Sporting Gijón vs Valladolid Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Sporting Gijón Gelijkspel Valladolid
Resultaat
Valladolid
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
53%
Beide scoren
Ja
Wed
59%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
3 Gelijkspelen
5
2.7 Gem. Goals
70% Beide Scoren
50% Plus 2.5
22 feb 2026 Sporting Gijón 2-2 Valladolid
19 okt 2025 Valladolid 2-3 Sporting Gijón
17 feb 2024 Sporting Gijón 1-1 Valladolid
11 aug 2023 Valladolid 2-0 Sporting Gijón
28 jan 2022 Valladolid 1-0 Sporting Gijón
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Sporting Gijón vs Valladolid?
Ons model voorspelt Valladolid met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Sporting Gijón vs Valladolid?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Sporting Gijón vs Valladolid?
We verwachten Under 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Sporting Gijón vs Valladolid?
Beide teams scoren: Ja (59% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Sporting Gijón vs Valladolid gespeeld?
Sporting Gijón vs Valladolid wordt gespeeld op 8 nov 2026.

Aanvullende informatie

Sporting Gijón

Top scorers

J. OteroAanvaller
1Goals

Assists

Andrés CuencaVerdediger
1Assists

Kaarten

M. RodriguezMiddenvelder
10
Valladolid

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

Ramón MartínezVerdediger
10
David TorresVerdediger
10
Iván GarrielVerdediger
10
T. OjedaMiddenvelder
10
Juanmi LatasaAanvaller
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Sporting Gijón
WWWLW
10Gespeeld
6Overwinningen
1Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren30%
Schone sheets40%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

17 oktWvs Albacete2-1
11 oktWbij Cádiz1-0
4 oktWvs Celta de Vigo II3-2
27 sepLbij Oviedo0-2
19 sepWbij FC Andorra3-1
Valladolid
LLWDW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

23 oktLbij Granada CF1-2
18 oktLvs Eldense2-3
12 oktWvs Albacete5-0
4 oktDbij Las Palmas2-2
27 sepWvs Córdoba3-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals2.7
Beide Scoren70%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Sporting Gijón111.1 per spel
Valladolid161.6 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Sporting Gijón1 (10%)
Valladolid2 (20%)
22 feb 2026 Segunda Divisie Sporting Gijón 2-2 Valladolid
19 okt 2025 Segunda Divisie Valladolid 2-3 Sporting Gijón
17 feb 2024 Segunda Divisie Sporting Gijón 1-1 Valladolid
11 aug 2023 Segunda Divisie Valladolid 2-0 Sporting Gijón
28 jan 2022 Segunda Divisie Valladolid 1-0 Sporting Gijón
23 okt 2021 Segunda Divisie Sporting Gijón 1-2 Valladolid
10 jun 2018 Segunda Divisie Sporting Gijón 1-2 Valladolid
7 jun 2018 Segunda Divisie Valladolid 3-1 Sporting Gijón
15 apr 2018 Segunda Divisie Valladolid 0-1 Sporting Gijón
12 nov 2017 Segunda Divisie Sporting Gijón 1-1 Valladolid

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS