Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Panama
Liga Panameña de Fútbol
Ronde 3

Sporting San Miguelito vs Alianza FC Voorspelling en Wedtips

Estadio Los Andes II, San Miguelito
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
0 : 0
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Sporting San Miguelito Gelijkspel Alianza FC
Resultaat
Alianza FC
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Ja
61%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Sporting San Miguelito
Sporting San Miguelito heeft in elk van de laatste 9 wedstrijden geïncasseerd
Sporting San Miguelito scoort 50% van hun doelpunten na de 75e minuut (3 goals)
Sporting San Miguelito heeft 3 clean sheets in 5 wedstrijden gehouden (60%)
Sporting San Miguelito gemiddeld 3.8 gele kaarten per wedstrijd (19 in 5 wedstrijden)
Sporting San Miguelito heeft in 2 van de 5 wedstrijden niet gescoord (40%)
Alianza FC
No notable trends.

Belangrijke Statistieken

10
4 Gelijkspelen
6
1.95 Gem. Goals
35% Beide Scoren
40% Plus 2.5
25 okt 2026 Alianza FC 1-3 Sporting San Miguelito
9 aug 2026 Sporting San Miguelito 0-0 Alianza FC
3 mei 2026 Alianza FC 3-2 Sporting San Miguelito
12 feb 2026 Sporting San Miguelito 1-0 Alianza FC
19 okt 2025 Sporting San Miguelito 2-1 Alianza FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Sporting San Miguelito vs Alianza FC: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Alianza FC met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Sporting San Miguelito vs Alianza FC?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Sporting San Miguelito vs Alianza FC?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Sporting San Miguelito vs Alianza FC?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Sporting San Miguelito vs Alianza FC gespeeld?
Sporting San Miguelito vs Alianza FC wordt gespeeld op 9 aug 2026 in Estadio Los Andes II.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Plaza Amador 13 9 3 1 29 16 +13 30
2 San Francisco FC 13 8 2 3 26 15 +11 26
3 CD Árabe Unido 13 6 5 2 17 11 +6 23
4 UMECIT 13 5 5 3 13 11 +2 20
5 Veraguas 12 4 6 2 18 18 0 18
6 Tauro FC 13 5 2 6 18 14 +4 17
7 Independiente de La Chorrera 13 4 5 4 19 18 +1 17
8 Sporting San Miguelito 13 4 4 5 15 16 -1 16
9 Alianza FC 13 3 5 5 13 15 -2 14
10 Deportivo Universitario 13 2 5 6 10 14 -4 11
11 Herrera 13 3 2 8 13 29 -16 11
12 Union Coclé 12 1 2 9 10 24 -14 5
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Sporting San Miguelito
WLWDL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

25 oktWbij Alianza FC3-1
20 oktLvs Tauro FC0-2
6 oktWvs Union Coclé3-1
27 sepDbij Veraguas1-1
20 sepLbij Independiente de La Chorrera3-4
Alianza FC
LLLWD
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

25 oktLvs Sporting San Miguelito1-3
18 oktLbij UMECIT1-2
4 oktLbij Herrera0-1
29 sepWvs Independiente de La Chorrera2-0
19 sepDvs Deportivo Universitario0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals1.95
Beide Scoren35%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Sporting San Miguelito241.2 per spel
Alianza FC150.75 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Sporting San Miguelito11 (55%)
Alianza FC6 (30%)
25 okt 2026 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 1-3 Sporting San Miguelito
9 aug 2026 Panamese Voetbalcompetitie Sporting San Miguelito 0-0 Alianza FC
3 mei 2026 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 3-2 Sporting San Miguelito
12 feb 2026 Panamese Voetbalcompetitie Sporting San Miguelito 1-0 Alianza FC
19 okt 2025 Panamese Voetbalcompetitie Sporting San Miguelito 2-1 Alianza FC
27 jul 2025 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 2-1 Sporting San Miguelito
4 mei 2025 Panamese Voetbalcompetitie Sporting San Miguelito 2-0 Alianza FC
21 feb 2025 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 1-2 Sporting San Miguelito
2 nov 2024 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 0-1 Sporting San Miguelito
21 jul 2024 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 0-3 Sporting San Miguelito
2 mei 2024 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 0-1 Sporting San Miguelito
7 feb 2024 Panamese Voetbalcompetitie Sporting San Miguelito 2-3 Alianza FC
20 okt 2023 Panamese Voetbalcompetitie Sporting San Miguelito 0-0 Alianza FC
5 aug 2023 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 0-0 Sporting San Miguelito
22 apr 2023 Panamese Voetbalcompetitie Sporting San Miguelito 2-0 Alianza FC
4 feb 2023 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 0-0 Sporting San Miguelito
27 sep 2022 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 1-0 Sporting San Miguelito
23 jul 2022 Panamese Voetbalcompetitie Sporting San Miguelito 0-1 Alianza FC
29 mei 2022 Panamese Voetbalcompetitie Sporting San Miguelito 1-2 Alianza FC
30 apr 2022 Panamese Voetbalcompetitie Sporting San Miguelito 1-0 Alianza FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS