Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Schotland
Schotse Premiership
Ronde 13

St. Mirren vs Rangers Voorspelling en Wedtips

The SMISA Stadium, Paisley

Onze voorspellingen: Gelijkspel (50%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
95%
Vertrouwen

Wedtips

0%
50%
50%
St. Mirren Gelijkspel Rangers
Resultaat
Rangers
Wed
50%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
95%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
3 Gelijkspelen
15
2.8 Gem. Goals
45% Beide Scoren
60% Plus 2.5
9 sep 2026 Rangers 1-0 St. Mirren
15 mrt 2026 St. Mirren 0-1 Rangers
30 dec 2025 Rangers 2-1 St. Mirren
24 aug 2025 St. Mirren 1-1 Rangers
26 apr 2025 St. Mirren 2-2 Rangers
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint St. Mirren vs Rangers?
Ons model voorspelt Rangers met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in St. Mirren vs Rangers?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in St. Mirren vs Rangers?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor St. Mirren vs Rangers?
Onze dubbele kans is X2 met 95% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt St. Mirren vs Rangers gespeeld?
St. Mirren vs Rangers wordt gespeeld op 7 nov 2026 in The SMISA Stadium.

Aanvullende informatie

St. Mirren

Top scorers

K. PhillipsMiddenvelder
3Goals

Assists

R. IdowuMiddenvelder
1Assists
Henry FieldsonVerdediger
1Assists

Kaarten

R. CarrMiddenvelder
20
K. PhillipsMiddenvelder
10
Henry FieldsonVerdediger
10
M. FraserVerdediger
10
L. ThomasMiddenvelder
10
Rangers

Top scorers

T. AasgaardMiddenvelder
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

R. McCrorieVerdediger
10
D. SterlingVerdediger
10
D. NeilMiddenvelder
10
V. DragojevićMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

St. Mirren
LLLLL
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren30%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktLbij Aberdeen1-3
10 oktLbij Heart of Midlothian0-5
19 sepLvs Dundee United0-3
9 sepLbij Rangers0-1
5 sepLvs Celtic1-2
Rangers
DWWWW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

17 oktDbij Dundee2-2
10 oktWvs Kilmarnock3-1
20 sepWbij Celtic1-0
9 sepWvs St. Mirren1-0
5 sepWvs Motherwell1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.8
Beide Scoren45%
Meer dan 2.5 Goals60%
Meer dan 1.5 Goals85%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
St. Mirren140.7 per spel
Rangers422.1 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
St. Mirren1 (5%)
Rangers10 (50%)
9 sep 2026 Schotse Premiership Rangers 1-0 St. Mirren
15 mrt 2026 Schotse Premiership St. Mirren 0-1 Rangers
30 dec 2025 Schotse Premiership Rangers 2-1 St. Mirren
24 aug 2025 Schotse Premiership St. Mirren 1-1 Rangers
26 apr 2025 Schotse Premiership St. Mirren 2-2 Rangers
22 feb 2025 Schotse Premiership Rangers 0-2 St. Mirren
26 dec 2024 Schotse Premiership St. Mirren 2-1 Rangers
27 okt 2024 Schotse Premiership Rangers 2-1 St. Mirren
28 apr 2024 Schotse Premiership St. Mirren 1-2 Rangers
27 jan 2024 Schotse Premiership St. Mirren 0-1 Rangers
3 dec 2023 Schotse Premiership Rangers 2-0 St. Mirren
8 okt 2023 Schotse Premiership St. Mirren 0-3 Rangers
27 mei 2023 Schotse Premiership St. Mirren 0-3 Rangers
15 apr 2023 Schotse Premiership Rangers 5-2 St. Mirren
12 nov 2022 Schotse Premiership St. Mirren 1-1 Rangers
8 okt 2022 Schotse Premiership Rangers 4-0 St. Mirren
10 apr 2022 Schotse Premiership St. Mirren 0-4 Rangers
26 dec 2021 Schotse Premiership Rangers 2-0 St. Mirren
24 okt 2021 Schotse Premiership St. Mirren 1-2 Rangers
6 mrt 2021 Schotse Premiership Rangers 3-0 St. Mirren

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS