Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Polen
I Liga
Ronde 13

Stal Rzeszów vs Puszcza Niepołomice Voorspelling en Wedtips

Stadion Miejski w Rzeszowie, Rzeszow

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Stal Rzeszów Gelijkspel Puszcza Niepołomice
Resultaat
Stal Rzeszów
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
56%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
1 Gelijkspelen
2
2.8 Gem. Goals
60% Beide Scoren
60% Plus 2.5
22 feb 2026 Puszcza Niepołomice 4-1 Stal Rzeszów
16 aug 2025 Stal Rzeszów 2-2 Puszcza Niepołomice
31 okt 2023 Stal Rzeszów 1-0 Puszcza Niepołomice
11 feb 2023 Stal Rzeszów 1-0 Puszcza Niepołomice
23 jul 2022 Puszcza Niepołomice 2-1 Stal Rzeszów
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Stal Rzeszów vs Puszcza Niepołomice: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Stal Rzeszów met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Stal Rzeszów vs Puszcza Niepołomice?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Stal Rzeszów vs Puszcza Niepołomice?
We verwachten Over 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Stal Rzeszów vs Puszcza Niepołomice?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Stal Rzeszów vs Puszcza Niepołomice gespeeld?
Stal Rzeszów vs Puszcza Niepołomice wordt gespeeld op 2 nov 2026 in Stadion Miejski w Rzeszowie.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 11 6 3 2 19 9 +10 21
2 Polonia Warschau 11 6 2 3 18 13 +5 20
3 Nieciecza 11 6 2 3 18 14 +4 20
4 Lechia Gdańsk 11 6 1 4 21 17 +4 19
5 Warta Poznań 11 6 0 5 19 15 +4 18
6 Ruch Chorzów 11 5 3 3 14 11 +3 18
7 ŁKS Łódź 11 5 3 3 14 11 +3 18
8 Miedź Legnica 11 5 2 4 17 10 +7 17
9 Stal Rzeszów 11 5 2 4 15 20 -5 17
10 Polonia Bytom 11 3 6 2 18 19 -1 15
11 Chrobry Głogów 11 3 3 5 13 15 -2 12
12 Pogoń Siedlce 11 3 3 5 13 15 -2 12
13 Odra Opole 11 3 3 5 8 12 -4 12
14 Stal Mielec 11 3 3 5 16 27 -11 12
15 Arka Gdynia 11 3 2 6 13 15 -2 11
16 Podbeskidzie 11 1 8 2 13 15 -2 11
17 Unia Skierniewice 11 3 2 6 12 18 -6 11
18 Puszcza Niepołomice 11 3 0 8 11 16 -5 9
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Stal Rzeszów
WLWWW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 oktWbij Pogoń Siedlce4-3
12 oktLvs Lechia Gdańsk1-2
19 sepWbij Miedź Legnica3-2
13 sepWbij Odra Opole1-0
5 sepWvs Polonia Warschau2-1
Puszcza Niepołomice
LWLLL
10Gespeeld
3Overwinningen
0Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren40%
Schone sheets10%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

19 oktLbij Nieciecza0-2
15 oktWbij Pogoń Siedlce3-1
11 oktLvs Polonia Bytom0-1
18 sepLbij Warta Poznań2-3
11 sepLvs ŁKS Łódź1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals2.8
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals60%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Stal Rzeszów61.2 per spel
Puszcza Niepołomice81.6 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Stal Rzeszów2 (40%)
Puszcza Niepołomice0 (0%)
22 feb 2026 I Liga Puszcza Niepołomice 4-1 Stal Rzeszów
16 aug 2025 I Liga Stal Rzeszów 2-2 Puszcza Niepołomice
31 okt 2023 Poolse Beker Stal Rzeszów 1-0 Puszcza Niepołomice
11 feb 2023 I Liga Stal Rzeszów 1-0 Puszcza Niepołomice
23 jul 2022 I Liga Puszcza Niepołomice 2-1 Stal Rzeszów

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS