Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Panama
Liga Panameña de Fútbol
Ronde 2

Tauro FC vs UMECIT Voorspelling en Wedtips

2 aug 2026
1 - 1
Full Time
Estadio Rommel Fernandez, Panama City
⚡
Volgende ontmoeting
UMECIT vs Tauro FC
31 okt 2026 · Liga Panameña de Fútbol
›
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
1 : 1
FT

Wedtips

37%
27%
36%
Tauro FC Gelijkspel UMECIT
Resultaat
Tauro FC
37%
Totaal doelpunten
Under 2.5
58%
Beide scoren
Nee
52%
Dubbele kans
Thuis/Uit
36%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Tauro FC
Tauro FC heeft de laatste 3 competitiewedstrijden gewonnen
Tauro FC heeft in elk van de laatste 6 wedstrijden gescoord
Tauro FC heeft in 2 van de 5 wedstrijden niet gescoord (40%)
Tauro FC gemiddeld 2.6 gele kaarten per wedstrijd (13 in 5 wedstrijden)
UMECIT
UMECIT heeft de laatste 3 competitiewedstrijden gewonnen
UMECIT heeft in elk van de laatste 6 wedstrijden gescoord

Belangrijke Statistieken

4
3 Gelijkspelen
3
3.4 Gem. Goals
80% Beide Scoren
50% Plus 2.5
2 aug 2026 Tauro FC 1-1 UMECIT
3 mei 2026 UMECIT 5-2 Tauro FC
11 feb 2026 Tauro FC 3-1 UMECIT
28 okt 2025 UMECIT 3-2 Tauro FC
10 aug 2025 Tauro FC 1-1 UMECIT
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Tauro FC vs UMECIT: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Tauro FC met 37% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Tauro FC vs UMECIT?
Beide teams scoren: Nee (52% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Tauro FC vs UMECIT?
Onze dubbele kans is 12 met 36% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Tauro FC vs UMECIT?
We verwachten Under 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Tauro FC vs UMECIT gespeeld?
Tauro FC vs UMECIT wordt gespeeld op 2 aug 2026 in Estadio Rommel Fernandez.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Plaza Amador 11 7 3 1 26 16 +10 24
2 San Francisco FC 12 7 2 3 23 14 +9 23
3 CD Árabe Unido 11 6 4 1 16 8 +8 22
4 Veraguas 11 4 6 1 17 15 +2 18
5 UMECIT 11 4 4 3 10 9 +1 16
6 Tauro FC 11 4 2 5 16 13 +3 14
7 Alianza FC 11 3 5 3 11 10 +1 14
8 Sporting San Miguelito 11 3 4 4 12 13 -1 13
9 Independiente de La Chorrera 11 2 5 4 15 17 -2 11
10 Deportivo Universitario 12 2 5 5 10 13 -3 11
11 Herrera 11 2 2 7 9 24 -15 8
12 Union Coclé 11 1 2 8 8 21 -13 5
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Tauro FC
LLWWW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

3 oktLbij Veraguas1-2
27 sepLvs San Francisco FC1-3
20 sepWbij Herrera6-0
13 sepWvs Deportivo Universitario1-0
6 sepWbij Union Coclé2-0
UMECIT
WLWWW
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals1
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

3 oktWbij San Francisco FC1-0
26 sepLbij Deportivo Universitario1-2
22 sepWvs Union Coclé1-0
13 sepWbij Herrera3-1
8 sepWvs Independiente de La Chorrera2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals3.4
Beide Scoren80%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals90%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Tauro FC181.8 per spel
UMECIT161.6 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Tauro FC1 (10%)
UMECIT1 (10%)
2 aug 2026 Panamese Voetbalcompetitie Tauro FC 1-1 UMECIT
3 mei 2026 Panamese Voetbalcompetitie UMECIT 5-2 Tauro FC
11 feb 2026 Panamese Voetbalcompetitie Tauro FC 3-1 UMECIT
28 okt 2025 Panamese Voetbalcompetitie UMECIT 3-2 Tauro FC
10 aug 2025 Panamese Voetbalcompetitie Tauro FC 1-1 UMECIT
23 mrt 2025 Panamese Voetbalcompetitie Tauro FC 4-2 UMECIT
29 sep 2024 Panamese Voetbalcompetitie Tauro FC 1-1 UMECIT
7 apr 2024 Panamese Voetbalcompetitie UMECIT 1-2 Tauro FC
24 sep 2023 Panamese Voetbalcompetitie UMECIT 0-2 Tauro FC
26 mrt 2023 Panamese Voetbalcompetitie Tauro FC 0-1 UMECIT

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS