Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
België
Eerste Amateur Divisie
Ronde 4

Thes Sport vs Oud-Heverlee Leuven II Voorspelling en Wedtips

Gemeentelijk Sportpark, Tessenderlo
Correct
Onze keuze
Beide scoren
Ja
2 : 3
FT

Wedtips

45%
25%
30%
Thes Sport Gelijkspel Oud-Heverlee Leuven II
Resultaat
Thes Sport
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
62%
Beide scoren
Ja
64%
Dubbele kans
Thuis/Uit
37%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
2 Gelijkspelen
4
3.56 Gem. Goals
78% Beide Scoren
78% Plus 2.5
19 sep 2026 Thes Sport 2-3 Oud-Heverlee Leuven II
31 jan 2026 Thes Sport 3-1 Oud-Heverlee Leuven II
30 nov 2025 Oud-Heverlee Leuven II 4-1 Thes Sport
15 mrt 2025 Thes Sport 1-1 Oud-Heverlee Leuven II
1 dec 2024 Oud-Heverlee Leuven II 3-1 Thes Sport
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Thes Sport vs Oud-Heverlee Leuven II?
Ons model voorspelt Thes Sport met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Thes Sport vs Oud-Heverlee Leuven II?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Thes Sport vs Oud-Heverlee Leuven II?
Onze dubbele kans is 12 met 37% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Thes Sport vs Oud-Heverlee Leuven II?
We verwachten Over 2.5 goals (62% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Thes Sport vs Oud-Heverlee Leuven II gespeeld?
Thes Sport vs Oud-Heverlee Leuven II wordt gespeeld op 19 sep 2026 in Gemeentelijk Sportpark.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Meux 9 6 1 2 16 8 +8 19
2 RWDM 9 6 1 2 14 10 +4 19
3 Rochefort 8 5 2 1 17 7 +10 17
4 Union Saint-Gilloise II 9 5 2 2 17 10 +7 17
5 Tubize 9 4 2 3 11 11 0 14
6 Standard Luik II 9 4 1 4 13 7 +6 13
7 Olympic Charleroi 9 3 3 3 13 18 -5 12
8 Albert Quévy-Mons 8 3 2 3 18 15 +3 11
9 Sporting Charleroi II 9 2 4 3 9 10 -1 10
10 Onhaye 8 2 0 6 10 20 -10 6
11 Habay-la-Neuve 8 1 3 4 7 12 -5 6
12 Flénu 9 0 1 8 10 27 -17 1
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Thes Sport
DLDWL
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals1.9
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

17 oktDvs Cercle Brugge II2-2
11 oktLbij Harelbeke0-1
3 oktDvs Zelzate1-1
30 sepWbij Roeselare Daisel1-0
19 sepLvs Oud-Heverlee Leuven II2-3
Oud-Heverlee Leuven II
WDLWW
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd3.9
Gem. Goals2.5
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 oktWvs Harelbeke4-1
11 oktDvs Heist0-0
4 oktLbij Knokke2-3
27 sepWvs Lyra-Lierse Berlaar3-1
19 sepWbij Thes Sport3-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden9
Gemiddeld Goals3.56
Beide Scoren78%
Meer dan 2.5 Goals78%
Meer dan 1.5 Goals89%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Thes Sport141.56 per spel
Oud-Heverlee Leuven II182 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Thes Sport1 (11%)
Oud-Heverlee Leuven II2 (22%)
19 sep 2026 Eerste Amateur Divisie Thes Sport 2-3 Oud-Heverlee Leuven II
31 jan 2026 Eerste Amateur Divisie Thes Sport 3-1 Oud-Heverlee Leuven II
30 nov 2025 Eerste Amateur Divisie Oud-Heverlee Leuven II 4-1 Thes Sport
15 mrt 2025 Eerste Amateur Divisie Thes Sport 1-1 Oud-Heverlee Leuven II
1 dec 2024 Eerste Amateur Divisie Oud-Heverlee Leuven II 3-1 Thes Sport
21 apr 2024 Eerste Amateur Divisie Oud-Heverlee Leuven II 2-3 Thes Sport
21 okt 2023 Eerste Amateur Divisie Thes Sport 0-3 Oud-Heverlee Leuven II
9 apr 2023 Eerste Amateur Divisie Oud-Heverlee Leuven II 0-0 Thes Sport
1 okt 2022 Eerste Amateur Divisie Thes Sport 3-1 Oud-Heverlee Leuven II

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS