Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Argentinië
Competitieve Liga
Ronde 16

Tigre vs Sarmiento Junín Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Tigre Gelijkspel Sarmiento Junín
Resultaat
Sarmiento Junín
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
51%
Beide scoren
Ja
Wed
59%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Tigre
Tigre heeft de laatste 3 competitiewedstrijden verloren
Tigre heeft in elk van de laatste 7 wedstrijden geïncasseerd
Tigre scoort 70% van hun doelpunten in de tweede helft
I. Russo heeft 3 van de 10 doelpunten van Tigre gescoord (30%)
Sarmiento Junín
Sarmiento Junín heeft in elk van de laatste 6 wedstrijden geïncasseerd
Sarmiento Junín heeft in 12 van de laatste 15 wedstrijden in de eerste helft gescoord (80%)

Belangrijke Statistieken

2
4 Gelijkspelen
2
1.63 Gem. Goals
38% Beide Scoren
13% Plus 2.5
25 apr 2026 Sarmiento Junín 1-0 Tigre
18 aug 2024 Sarmiento Junín 0-0 Tigre
14 apr 2023 Tigre 1-0 Sarmiento Junín
4 okt 2022 Sarmiento Junín 2-2 Tigre
3 jan 2021 Sarmiento Junín 1-1 Tigre
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Tigre vs Sarmiento Junín?
Ons model voorspelt Sarmiento Junín met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Tigre vs Sarmiento Junín?
Beide teams scoren: Ja (59% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Tigre vs Sarmiento Junín?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Tigre vs Sarmiento Junín?
We verwachten Under 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Tigre vs Sarmiento Junín gespeeld?
Tigre vs Sarmiento Junín wordt gespeeld op 8 nov 2026.

Aanvullende informatie

Tigre

Top scorers

I. RussoAanvaller
3Goals
D. RomeroAanvaller
3Goals
T. SerragoMiddenvelder
1Goals
P. MartínezMiddenvelder
1Goals

Assists

I. RussoAanvaller
2Assists
D. RomeroAanvaller
2Assists
A. BarrionuevoVerdediger
1Assists

Kaarten

E. CabreraMiddenvelder
20
D. RomeroAanvaller
10
A. BarrionuevoVerdediger
10
J. LasoVerdediger
10
A. OviedoAanvaller
10
Sarmiento Junín

Top scorers

J. MarabelAanvaller
2Goals
D. ChurínAanvaller
2Goals

Assists

J. MarabelAanvaller
1Assists
J. ContreraAanvaller
1Assists
Jhon RenteríaMiddenvelder
1Assists

Kaarten

C. VillalbaMiddenvelder
30
S. SalleMiddenvelder
20
J. InsaurraldeVerdediger
11
J. ContreraAanvaller
10
Jhon RenteríaMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Tigre
LDLLL
10Gespeeld
1Overwinningen
3Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

24 oktLvs Atlético Tucumán0-1
17 oktDbij Independiente Rivadavia2-2
10 oktLvs Banfield1-2
4 oktLbij Argentinos Juniors1-2
21 sepLbij Vélez Sarsfield2-3
Sarmiento Junín
LDDWL
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

23 oktLbij Gimnasia La Plata0-2
19 oktDvs Barracas Central1-1
14 oktDvs River Plate1-1
9 oktWbij Aldosivi3-1
19 sepLbij Racing Club1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden8
Gemiddeld Goals1.63
Beide Scoren38%
Meer dan 2.5 Goals13%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Tigre60.75 per spel
Sarmiento Junín70.88 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Tigre3 (38%)
Sarmiento Junín3 (38%)
25 apr 2026 Professionele Liga Sarmiento Junín 1-0 Tigre
18 aug 2024 Professionele Liga Sarmiento Junín 0-0 Tigre
14 apr 2023 Professionele Liga Tigre 1-0 Sarmiento Junín
4 okt 2022 Professionele Liga Sarmiento Junín 2-2 Tigre
3 jan 2021 Primera Nacional Sarmiento Junín 1-1 Tigre
20 okt 2019 Primera Nacional Sarmiento Junín 1-1 Tigre
9 dec 2016 Professionele Liga Sarmiento Junín 2-0 Tigre
25 jul 2015 Professionele Liga Sarmiento Junín 0-1 Tigre

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS