Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Colombia
Primera B
Ronde 5

Tigres FC vs Real Cundinamarca Voorspelling en Wedtips

Estadio Metropolitano de Techo

Onze voorspellingen: Gelijkspel (35%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Vertrouwen

Wedtips

35%
35%
30%
Tigres FC Gelijkspel Real Cundinamarca
Resultaat
Tigres FC
Wed
35%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
58%
Beide scoren
Nee
Wed
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
2 Gelijkspelen
3
1.43 Gem. Goals
14% Beide Scoren
0% Plus 2.5
20 okt 2026 Tigres FC 0-0 Real Cundinamarca
11 apr 2026 Real Cundinamarca 0-2 Tigres FC
13 sep 2025 Tigres FC 0-2 Real Cundinamarca
9 apr 2025 Real Cundinamarca 1-1 Tigres FC
22 aug 2024 Real Cundinamarca 1-0 Tigres FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Tigres FC vs Real Cundinamarca?
Ons model voorspelt Tigres FC met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Tigres FC vs Real Cundinamarca?
We verwachten Under 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Tigres FC vs Real Cundinamarca?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Tigres FC vs Real Cundinamarca?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Tigres FC vs Real Cundinamarca gespeeld?
Tigres FC vs Real Cundinamarca wordt gespeeld op 11 nov 2026 in Estadio Metropolitano de Techo.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Envigado 1 1 0 0 2 0 +2 3
1 Quindío 1 1 0 0 2 0 +2 3
2 Real Cartagena 1 0 1 0 0 0 0 1
2 Union Magdalena 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Tigres FC 1 0 1 0 0 0 0 1
3 Popayán 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Ind. Yumbo 1 0 0 1 0 2 -2 0
4 Real Cundinamarca 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 Real Santander 15 4 8 3 17 20 -3 20
10 Bogotá FC 15 4 6 5 11 14 -3 18
11 Depor FC 15 5 3 7 16 21 -5 18
12 Patriotas 15 5 3 7 17 23 -6 18
13 Orsomarso 15 4 5 6 11 14 -3 17
14 Internacional Palmira 15 4 4 7 11 17 -6 16
15 Barranquilla 15 3 5 7 18 22 -4 14
16 Leones FC 15 3 5 7 12 22 -10 14
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Tigres FC
DLDDD
10Gespeeld
3Overwinningen
6Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.6
Gem. Goals1
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren30%
Schone sheets60%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

29 oktDvs Real Cartagena0-0
24 oktLbij Quindío0-2
20 oktDvs Real Cundinamarca0-0
15 oktDbij Barranquilla2-2
8 oktDbij Ind. Yumbo1-1
Real Cundinamarca
LWDDL
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd1.7
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren30%
Schone sheets50%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

29 oktLbij Quindío0-2
24 oktWvs Ind. Yumbo1-0
20 oktDbij Tigres FC0-0
14 oktDvs Bogotá FC0-0
9 oktLvs Real Santander0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden7
Gemiddeld Goals1.43
Beide Scoren14%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals57%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Tigres FC40.57 per spel
Real Cundinamarca60.86 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Tigres FC3 (43%)
Real Cundinamarca4 (57%)
20 okt 2026 Primera B Tigres FC 0-0 Real Cundinamarca
11 apr 2026 Primera B Real Cundinamarca 0-2 Tigres FC
13 sep 2025 Primera B Tigres FC 0-2 Real Cundinamarca
9 apr 2025 Primera B Real Cundinamarca 1-1 Tigres FC
22 aug 2024 Primera B Real Cundinamarca 1-0 Tigres FC
2 mrt 2024 Primera B Tigres FC 1-0 Real Cundinamarca
24 aug 2023 Primera B Real Cundinamarca 2-0 Tigres FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS