Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Colombia
Primera B
Ronde 11

Tigres FC vs Real Santander Voorspelling en Wedtips

26 sep 2026
1 - 1
Full Time
Estadio Metropolitano de Techo
Incorrect
Onze keuze
Resultaat
Tigres FC
1 : 1
FT

Wedtips

56%
25%
19%
Tigres FC Gelijkspel Real Santander
Resultaat
Tigres FC
56%
Totaal doelpunten
Under 2.5
55%
Beide scoren
Nee
54%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
40%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Tigres FC
No notable trends.
Real Santander
Real Santander heeft in elk van de laatste 6 wedstrijden gescoord

Belangrijke Statistieken

6
10 Gelijkspelen
4
1.8 Gem. Goals
45% Beide Scoren
15% Plus 2.5
26 sep 2026 Tigres FC 1-1 Real Santander
21 mrt 2026 Real Santander 1-1 Tigres FC
13 jul 2025 Tigres FC 2-0 Real Santander
1 feb 2025 Real Santander 1-0 Tigres FC
4 aug 2024 Tigres FC 1-0 Real Santander
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Tigres FC vs Real Santander: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Tigres FC met 56% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Tigres FC vs Real Santander?
Onze dubbele kans is 1X met 40% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Tigres FC vs Real Santander?
We verwachten Under 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Tigres FC vs Real Santander?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Tigres FC vs Real Santander gespeeld?
Tigres FC vs Real Santander wordt gespeeld op 26 sep 2026 in Estadio Metropolitano de Techo.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Envigado 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Quindío 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Real Cartagena 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Union Magdalena 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tigres FC 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Popayán 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ind. Yumbo 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Real Cundinamarca 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Real Santander 15 4 8 3 17 20 -3 20
10 Bogotá FC 15 4 6 5 11 14 -3 18
11 Depor FC 15 5 3 7 16 21 -5 18
12 Patriotas 15 5 3 7 17 23 -6 18
13 Orsomarso 15 4 5 6 11 14 -3 17
14 Internacional Palmira 15 4 4 7 11 17 -6 16
15 Barranquilla 15 3 5 7 18 22 -4 14
16 Leones FC 15 3 5 7 12 22 -10 14
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Tigres FC
LDDDW
10Gespeeld
3Overwinningen
5Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.7
Gem. Goals1
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren30%
Schone sheets50%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

24 oktLbij Quindío0-2
20 oktDvs Real Cundinamarca0-0
15 oktDbij Barranquilla2-2
8 oktDbij Ind. Yumbo1-1
4 oktWvs Internacional Palmira1-0
Real Santander
DWDWL
10Gespeeld
3Overwinningen
5Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.8
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktDbij Bogotá FC1-1
19 oktWvs Leones FC1-0
15 oktDbij Envigado1-1
9 oktWbij Real Cundinamarca1-0
3 oktLvs Union Magdalena1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals1.8
Beide Scoren45%
Meer dan 2.5 Goals15%
Meer dan 1.5 Goals70%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Tigres FC201 per spel
Real Santander160.8 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Tigres FC7 (35%)
Real Santander6 (30%)
26 sep 2026 Primera B Tigres FC 1-1 Real Santander
21 mrt 2026 Primera B Real Santander 1-1 Tigres FC
13 jul 2025 Primera B Tigres FC 2-0 Real Santander
1 feb 2025 Primera B Real Santander 1-0 Tigres FC
4 aug 2024 Primera B Tigres FC 1-0 Real Santander
15 feb 2024 Primera B Real Santander 0-3 Tigres FC
20 sep 2023 Primera B Real Santander 1-2 Tigres FC
14 apr 2023 Primera B Tigres FC 0-1 Real Santander
7 nov 2022 Primera B Tigres FC 1-0 Real Santander
15 okt 2022 Primera B Real Santander 0-0 Tigres FC
3 sep 2022 Primera B Tigres FC 2-2 Real Santander
30 jan 2022 Primera B Real Santander 0-0 Tigres FC
6 sep 2021 Primera B Tigres FC 2-0 Real Santander
21 mrt 2021 Primera B Tigres FC 1-1 Real Santander
13 okt 2020 Primera B Real Santander 2-0 Tigres FC
17 aug 2019 Primera B Tigres FC 1-1 Real Santander
24 feb 2019 Primera B Real Santander 1-1 Tigres FC
18 aug 2018 Primera B Tigres FC 1-1 Real Santander
18 mrt 2018 Primera B Real Santander 1-1 Tigres FC
31 jul 2016 Primera B Real Santander 2-0 Tigres FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS