Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Finland
Veikkausliiga
Ronde 25

Turku PS vs Ilves Voorspelling en Wedtips

19 sep 2026
0 - 3
Full Time
Veritas Stadium, Turku
Incorrect
Onze keuze
Beide scoren
Ja
0 : 3
FT

Wedtips

37%
25%
38%
Turku PS Gelijkspel Ilves
Resultaat
Ilves
38%
Totaal doelpunten
Over 2.5
57%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Thuis/Uit
37%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

0
0 Gelijkspelen
10
2.4 Gem. Goals
20% Beide Scoren
40% Plus 2.5
19 sep 2026 Turku PS 0-3 Ilves
20 jul 2026 Turku PS 1-3 Ilves
13 jun 2026 Ilves 1-0 Turku PS
27 mei 2026 Ilves 1-0 Turku PS
26 apr 2023 Turku PS 0-2 Ilves
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Turku PS vs Ilves: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Ilves met 38% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Turku PS vs Ilves?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Turku PS vs Ilves?
Onze dubbele kans is 12 met 37% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Turku PS vs Ilves?
We verwachten Over 2.5 goals (57% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Turku PS vs Ilves gespeeld?
Turku PS vs Ilves wordt gespeeld op 19 sep 2026 in Veritas Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Inter Turku 28 14 10 4 34 20 +14 52
1 Lahti 27 11 6 10 35 26 +9 39
2 HJK Helsinki 28 15 6 7 53 32 +21 51
2 Ilves 27 11 5 11 45 39 +6 38
3 KuPS 28 14 9 5 43 26 +17 51
3 Turku PS 27 8 8 11 29 33 -4 32
4 Gnistan 28 11 9 8 40 37 +3 42
4 SJK 27 6 9 12 29 37 -8 27
5 AC Oulu 28 12 4 12 32 34 -2 40
5 FF Jaro 27 4 9 14 22 49 -27 21
6 VPS 28 11 6 11 31 33 -2 39
6 Mariehamn 27 4 7 16 22 49 -27 19
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Turku PS
LLLLD
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

17 oktLbij Lahti1-5
10 oktLvs FF Jaro0-1
19 sepLvs Ilves0-3
12 sepLbij Mariehamn0-1
8 sepDvs SJK0-0
Ilves
WDWWW
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

17 oktWvs SJK2-0
10 oktDbij Mariehamn1-1
19 sepWbij Turku PS3-0
12 sepWvs Lahti3-1
8 sepWvs FF Jaro2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals2.4
Beide Scoren20%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals70%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Turku PS20.2 per spel
Ilves222.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Turku PS0 (0%)
Ilves8 (80%)
19 sep 2026 Veikkausliiga Turku PS 0-3 Ilves
20 jul 2026 Veikkausliiga Turku PS 1-3 Ilves
13 jun 2026 Veikkausliiga Ilves 1-0 Turku PS
27 mei 2026 Suomen Beker Ilves 1-0 Turku PS
26 apr 2023 Suomen Beker Turku PS 0-2 Ilves
27 sep 2020 Veikkausliiga Ilves 4-0 Turku PS
7 jul 2020 Veikkausliiga Turku PS 0-1 Ilves
25 aug 2018 Veikkausliiga Ilves 2-0 Turku PS
30 jul 2018 Veikkausliiga Turku PS 1-3 Ilves
26 mei 2018 Veikkausliiga Ilves 2-0 Turku PS

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS