Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Venezuela
Primera División
Ronde 8

UCV vs Puerto Cabello Voorspelling en Wedtips

7 sep 2026
0 - 0
Full Time
Estadio Olimpico de la UCV, Caracas
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
0 : 0
FT

Wedtips

10%
45%
45%
UCV Gelijkspel Puerto Cabello
Resultaat
Puerto Cabello
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
5 Gelijkspelen
5
3.08 Gem. Goals
50% Beide Scoren
75% Plus 2.5
7 sep 2026 UCV 0-0 Puerto Cabello
23 mei 2026 Puerto Cabello 2-1 UCV
10 mei 2026 UCV 3-1 Puerto Cabello
17 mrt 2026 Puerto Cabello 3-0 UCV
11 aug 2025 Puerto Cabello 2-2 UCV
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint UCV vs Puerto Cabello?
Ons model voorspelt Puerto Cabello met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor UCV vs Puerto Cabello?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in UCV vs Puerto Cabello?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in UCV vs Puerto Cabello?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt UCV vs Puerto Cabello gespeeld?
UCV vs Puerto Cabello wordt gespeeld op 7 sep 2026 in Estadio Olimpico de la UCV.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Metropolitanos FC 12 10 1 1 28 9 +19 31
2 Deportivo Táchira 12 8 2 2 28 15 +13 26
3 Puerto Cabello 12 6 4 2 16 9 +7 22
4 Carabobo FC 12 6 3 3 13 8 +5 21
5 Portuguesa FC 12 4 6 2 14 12 +2 18
6 Deportivo La Guaira 13 5 2 6 22 18 +4 17
7 Monagas SC 12 5 2 5 14 14 0 17
8 Estudiantes de Mérida FC 12 4 4 4 13 14 -1 16
9 UCV 12 4 3 5 13 15 -2 15
10 Caracas FC 12 3 5 4 13 15 -2 14
11 Trujillanos FC 13 4 2 7 14 20 -6 14
12 Rayo Zuliano 12 3 2 7 17 27 -10 11
13 Anzoátegui FC 13 2 2 9 8 22 -14 8
14 Zamora FC 13 2 2 9 12 27 -15 8
Champions League
Europa League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

UCV
LDWWD
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij Deportivo Táchira1-4
19 sepDvs Carabobo FC1-1
15 sepWvs Anzoátegui FC1-0
12 sepWbij Deportivo La Guaira2-0
7 sepDvs Puerto Cabello0-0
Puerto Cabello
WWDLD
10Gespeeld
5Overwinningen
4Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %50%
Goals/Wedstrijd1.8
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktWbij Trujillanos FC1-0
19 sepWvs Portuguesa FC2-1
15 sepDbij Deportivo Táchira1-1
12 sepLvs Carabobo FC0-2
7 sepDbij UCV0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden12
Gemiddeld Goals3.08
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals75%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
UCV141.17 per spel
Puerto Cabello231.92 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
UCV3 (25%)
Puerto Cabello5 (42%)
7 sep 2026 Eerste Divisie UCV 0-0 Puerto Cabello
23 mei 2026 Eerste Divisie Puerto Cabello 2-1 UCV
10 mei 2026 Eerste Divisie UCV 3-1 Puerto Cabello
17 mrt 2026 Eerste Divisie Puerto Cabello 3-0 UCV
11 aug 2025 Eerste Divisie Puerto Cabello 2-2 UCV
2 mrt 2025 Eerste Divisie UCV 1-0 Puerto Cabello
19 okt 2024 Eerste Divisie Puerto Cabello 3-3 UCV
21 apr 2024 Eerste Divisie UCV 0-0 Puerto Cabello
23 sep 2023 Eerste Divisie UCV 2-3 Puerto Cabello
17 feb 2023 Eerste Divisie Puerto Cabello 4-0 UCV
16 jul 2022 Eerste Divisie Puerto Cabello 3-0 UCV
8 mei 2022 Eerste Divisie UCV 2-2 Puerto Cabello

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS