Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Argentinië
Competitieve Liga
Ronde 8

Union Santa Fe vs Instituto Córdoba Voorspelling en Wedtips

8 sep 2026
3 - 2
Full Time
Estadio 15 de Abril, Santa Fe
Incorrect
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
3 : 2
FT

Wedtips

39%
28%
33%
Union Santa Fe Gelijkspel Instituto Córdoba
Resultaat
Union Santa Fe
39%
Totaal doelpunten
Under 2.5
61%
Beide scoren
Nee
53%
Dubbele kans
Thuis/Uit
35%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Union Santa Fe
Union Santa Fe heeft in elk van de laatste 18 wedstrijden geïncasseerd
Instituto Córdoba
Instituto Córdoba heeft in elk van de laatste 6 wedstrijden gescoord

Belangrijke Statistieken

5
2 Gelijkspelen
1
2.75 Gem. Goals
50% Beide Scoren
50% Plus 2.5
8 sep 2026 Union Santa Fe 3-2 Instituto Córdoba
1 mrt 2026 Instituto Córdoba 1-2 Union Santa Fe
15 aug 2025 Instituto Córdoba 0-4 Union Santa Fe
14 feb 2025 Union Santa Fe 0-0 Instituto Córdoba
18 mei 2024 Instituto Córdoba 1-1 Union Santa Fe
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Union Santa Fe vs Instituto Córdoba?
Ons model voorspelt Union Santa Fe met 39% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Union Santa Fe vs Instituto Córdoba?
We verwachten Under 2.5 goals (61% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Union Santa Fe vs Instituto Córdoba?
Beide teams scoren: Nee (53% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Union Santa Fe vs Instituto Córdoba?
Onze dubbele kans is 12 met 35% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Union Santa Fe vs Instituto Córdoba?
Nicolas Guerra is onze keuze om te scoren.
Wanneer en waar wordt Union Santa Fe vs Instituto Córdoba gespeeld?
Union Santa Fe vs Instituto Córdoba wordt gespeeld op 8 sep 2026 in Estadio 15 de Abril.

Aanvullende informatie

Union Santa Fe

Top scorers

R. ProfiniMiddenvelder
1Goals
C. TarragonaAanvaller
1Goals
M. EstigarribiaAanvaller
1Goals
D. DíazAanvaller
1Goals

Assists

J. PalaciosMiddenvelder
1Assists
J. LudueñaVerdediger
1Assists
E. ÁlvarezVerdediger
1Assists

Kaarten

L. VargasVerdediger
30
C. TarragonaAanvaller
10
M. PittónMiddenvelder
10
M. RodríguezVerdediger
10
V. FascendiniVerdediger
01
Instituto Córdoba

Top scorers

A. LunaAanvaller
1Goals
F. JaraAanvaller
1Goals
M. GallardoMiddenvelder
1Goals

Assists

G. CeratoMiddenvelder
1Assists
L. RafaelliAanvaller
1Assists

Kaarten

A. LunaAanvaller
20
G. CeratoMiddenvelder
20
L. MosevichVerdediger
10
J. GalvánVerdediger
10
F. MoyanoMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Union Santa Fe
LLLLW
10Gespeeld
4Overwinningen
0Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren70%
Schone sheets0%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Defensa y Justicia0-2
3 oktLbij Boca Juniors0-3
19 sepLvs Independiente1-2
12 sepLbij Talleres Córdoba1-2
8 sepWvs Instituto Córdoba3-2
Instituto Córdoba
DWWWL
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

9 oktDvs Boca Juniors2-2
2 oktWbij Independiente4-1
20 sepWvs Talleres Córdoba3-1
15 sepWvs Estudiantes de Río Cuarto2-1
8 sepLbij Union Santa Fe2-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden8
Gemiddeld Goals2.75
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals88%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Union Santa Fe151.88 per spel
Instituto Córdoba70.88 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Union Santa Fe3 (38%)
Instituto Córdoba2 (25%)
8 sep 2026 Professionele Liga Union Santa Fe 3-2 Instituto Córdoba
1 mrt 2026 Professionele Liga Instituto Córdoba 1-2 Union Santa Fe
15 aug 2025 Professionele Liga Instituto Córdoba 0-4 Union Santa Fe
14 feb 2025 Professionele Liga Union Santa Fe 0-0 Instituto Córdoba
18 mei 2024 Professionele Liga Instituto Córdoba 1-1 Union Santa Fe
6 feb 2023 Professionele Liga Union Santa Fe 0-2 Instituto Córdoba
18 apr 2014 Primera Nacional Union Santa Fe 2-0 Instituto Córdoba
19 okt 2013 Primera Nacional Instituto Córdoba 1-3 Union Santa Fe

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS