Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Peru
Primera División
Ronde 17

UTC Cajamarca vs Club Deportivo Los Chankas Voorspelling en Wedtips

Estadio Heroes de San Ramon, Cajamarca

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
UTC Cajamarca Gelijkspel Club Deportivo Los Chankas
Resultaat
UTC Cajamarca
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
51%
Beide scoren
Ja
Wed
61%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
2 Gelijkspelen
1
2.6 Gem. Goals
60% Beide Scoren
40% Plus 2.5
31 mei 2026 Club Deportivo Los Chankas 2-2 UTC Cajamarca
29 sep 2025 UTC Cajamarca 2-0 Club Deportivo Los Chankas
11 mei 2025 Club Deportivo Los Chankas 2-1 UTC Cajamarca
19 sep 2024 Club Deportivo Los Chankas 1-1 UTC Cajamarca
15 apr 2024 UTC Cajamarca 2-0 Club Deportivo Los Chankas
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint UTC Cajamarca vs Club Deportivo Los Chankas?
Ons model voorspelt UTC Cajamarca met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor UTC Cajamarca vs Club Deportivo Los Chankas?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in UTC Cajamarca vs Club Deportivo Los Chankas?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in UTC Cajamarca vs Club Deportivo Los Chankas?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt UTC Cajamarca vs Club Deportivo Los Chankas gespeeld?
UTC Cajamarca vs Club Deportivo Los Chankas wordt gespeeld op 14 nov 2026 in Estadio Heroes de San Ramon.

Aanvullende informatie

UTC Cajamarca

Top scorers

M. de JesúsAanvaller
1Goals
M. LliuyaMiddenvelder
1Goals
A. MuñozMiddenvelder
1Goals
J. HuertoVerdediger
1Goals

Assists

M. de JesúsAanvaller
1Assists
D. DiosesMiddenvelder
1Assists

Kaarten

M. de JesúsAanvaller
10
Á. CamposKeeper
10
L. GarroVerdediger
10
P. SerraVerdediger
10
Club Deportivo Los Chankas

Top scorers

A. AyarzaMiddenvelder
1Goals
M. TorresMiddenvelder
1Goals

Assists

A. QuintanaMiddenvelder
1Assists
J. PósitoAanvaller
1Assists

Kaarten

O. TakeuchiMiddenvelder
20
A. AyarzaMiddenvelder
10
J. PalominoMiddenvelder
10
M. KaufmanVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

UTC Cajamarca
WLLLL
10Gespeeld
1Overwinningen
0Gelijkspelen
9Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.3
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded2.1
Beide Scoren70%
Schone sheets0%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

28 oktWbij FC Cajamarca3-1
23 oktLvs FBC Melgar1-2
18 oktLbij Cienciano0-1
11 oktLvs Sporting Cristal0-1
20 sepLbij Sport Huancayo2-3
Club Deportivo Los Chankas
LLWDD
10Gespeeld
1Overwinningen
2Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.5
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded2.4
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

29 oktLvs Cusco0-1
25 oktLbij Deportivo Garcilaso1-4
16 oktWvs ADT2-1
8 oktDbij Atlético Grau0-0
30 sepDbij Cienciano1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals2.6
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
UTC Cajamarca81.6 per spel
Club Deportivo Los Chankas51 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
UTC Cajamarca2 (40%)
Club Deportivo Los Chankas0 (0%)
31 mei 2026 Eerste Divisie Club Deportivo Los Chankas 2-2 UTC Cajamarca
29 sep 2025 Eerste Divisie UTC Cajamarca 2-0 Club Deportivo Los Chankas
11 mei 2025 Eerste Divisie Club Deportivo Los Chankas 2-1 UTC Cajamarca
19 sep 2024 Eerste Divisie Club Deportivo Los Chankas 1-1 UTC Cajamarca
15 apr 2024 Eerste Divisie UTC Cajamarca 2-0 Club Deportivo Los Chankas

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS