Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Peru
Primera División
Ronde 15

UTC Cajamarca vs Deportivo Garcilaso Voorspelling en Wedtips

Estadio Heroes de San Ramon, Cajamarca

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
UTC Cajamarca Gelijkspel Deportivo Garcilaso
Resultaat
Deportivo Garcilaso
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
56%
Beide scoren
Ja
Wed
59%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
3 Gelijkspelen
2
1.57 Gem. Goals
29% Beide Scoren
29% Plus 2.5
17 mei 2026 Deportivo Garcilaso 2-0 UTC Cajamarca
26 sep 2025 Deportivo Garcilaso 0-0 UTC Cajamarca
3 mei 2025 UTC Cajamarca 2-1 Deportivo Garcilaso
13 jul 2024 Deportivo Garcilaso 1-0 UTC Cajamarca
26 jan 2024 UTC Cajamarca 1-0 Deportivo Garcilaso
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint UTC Cajamarca vs Deportivo Garcilaso?
Ons model voorspelt Deportivo Garcilaso met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in UTC Cajamarca vs Deportivo Garcilaso?
Beide teams scoren: Ja (59% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor UTC Cajamarca vs Deportivo Garcilaso?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in UTC Cajamarca vs Deportivo Garcilaso?
We verwachten Under 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt UTC Cajamarca vs Deportivo Garcilaso gespeeld?
UTC Cajamarca vs Deportivo Garcilaso wordt gespeeld op 31 okt 2026 in Estadio Heroes de San Ramon.

Aanvullende informatie

UTC Cajamarca

Top scorers

M. de JesúsAanvaller
1Goals
M. LliuyaMiddenvelder
1Goals
A. MuñozMiddenvelder
1Goals
J. HuertoVerdediger
1Goals

Assists

M. de JesúsAanvaller
1Assists
D. DiosesMiddenvelder
1Assists

Kaarten

M. de JesúsAanvaller
10
Á. CamposKeeper
10
L. GarroVerdediger
10
P. SerraVerdediger
10
Deportivo Garcilaso

Top scorers

A. AscuesMiddenvelder
1Goals
A. SalazarVerdediger
1Goals

Assists

A. AscuesMiddenvelder
1Assists
C. RamosMiddenvelder
1Assists

Kaarten

C. RamosMiddenvelder
10
O. NúñezVerdediger
10
I. GarrafaMiddenvelder
10
A. GonzálezMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

UTC Cajamarca
LLLLL
10Gespeeld
0Overwinningen
2Gelijkspelen
8Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.2
Winst %0%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

11 oktLvs Sporting Cristal0-1
20 sepLbij Sport Huancayo2-3
11 sepLvs Juan Pablo II College1-2
4 sepLbij Alianza Atlético2-3
29 augLvs Universitario2-4
Deportivo Garcilaso
LWLWW
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren30%
Schone sheets50%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Sport Huancayo0-1
19 sepWvs Universitario4-0
13 sepLbij Sport Boys0-1
6 sepWvs Atlético Grau4-2
30 augWbij Alianza Lima1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden7
Gemiddeld Goals1.57
Beide Scoren29%
Meer dan 2.5 Goals29%
Meer dan 1.5 Goals43%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
UTC Cajamarca50.71 per spel
Deportivo Garcilaso60.86 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
UTC Cajamarca3 (43%)
Deportivo Garcilaso4 (57%)
17 mei 2026 Eerste Divisie Deportivo Garcilaso 2-0 UTC Cajamarca
26 sep 2025 Eerste Divisie Deportivo Garcilaso 0-0 UTC Cajamarca
3 mei 2025 Eerste Divisie UTC Cajamarca 2-1 Deportivo Garcilaso
13 jul 2024 Eerste Divisie Deportivo Garcilaso 1-0 UTC Cajamarca
26 jan 2024 Eerste Divisie UTC Cajamarca 1-0 Deportivo Garcilaso
3 sep 2023 Eerste Divisie UTC Cajamarca 0-0 Deportivo Garcilaso
16 apr 2023 Eerste Divisie Deportivo Garcilaso 2-2 UTC Cajamarca

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS