Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Top match
Brazilië
Serie A
Ronde 33

Vasco da Gama vs Flamengo Voorspelling en Wedtips

São Januário, Rio de Janeiro

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Vasco da Gama Gelijkspel Flamengo
Resultaat
Flamengo
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Vasco da Gama
No notable trends.
Flamengo
Flamengo heeft in elk van de laatste 14 wedstrijden gescoord
Flamengo heeft de laatste 3 competitiewedstrijden gewonnen

Belangrijke Statistieken

2
5 Gelijkspelen
13
2.45 Gem. Goals
50% Beide Scoren
40% Plus 2.5
3 mei 2026 Flamengo 2-2 Vasco da Gama
22 jan 2026 Flamengo 1-0 Vasco da Gama
21 sep 2025 Flamengo 1-1 Vasco da Gama
19 apr 2025 Vasco da Gama 0-0 Flamengo
8 mrt 2025 Flamengo 2-1 Vasco da Gama
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Vasco da Gama vs Flamengo: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Flamengo met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Vasco da Gama vs Flamengo?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Vasco da Gama vs Flamengo?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Vasco da Gama vs Flamengo?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Vasco da Gama vs Flamengo gespeeld?
Vasco da Gama vs Flamengo wordt gespeeld op 29 okt 2026 in São Januário.

Aanvullende informatie

Vasco da Gama

Top scorers

J. RodríguezVerdediger
1Goals
Philippe CoutinhoMiddenvelder
1Goals

Assists

J. RodríguezVerdediger
1Assists
A. GómezMiddenvelder
1Assists

Kaarten

J. RodríguezVerdediger
10
A. GómezMiddenvelder
10
Cauan BarrosMiddenvelder
10
Thiago MendesMiddenvelder
10
Nuno MoreiraMiddenvelder
10
Flamengo

Top scorers

EvertonMiddenvelder
1Goals
E. PulgarMiddenvelder
1Goals
G. de ArrascaetaMiddenvelder
1Goals
G. PlataMiddenvelder
1Goals

Assists

EvertonMiddenvelder
1Assists
Léo OrtizVerdediger
1Assists
PedroAanvaller
1Assists

Kaarten

EvertonMiddenvelder
10
Samuel LinoMiddenvelder
10
Léo PereiraVerdediger
10
Alex SandroVerdediger
10
Evertton AraújoMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Vasco da Gama
DWWWL
10Gespeeld
6Overwinningen
1Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktDvs Remo0-0
7 oktWbij Botafogo2-1
19 sepWvs Coritiba5-0
12 sepWbij Gremio2-1
6 sepLbij Fluminense0-1
Flamengo
WDWDW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs Fluminense1-0
8 oktDbij Santos2-2
20 sepWvs RB Bragantino2-1
18 sepDvs Independiente del Valle1-1
13 sepWvs Corinthians2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.45
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Vasco da Gama150.75 per spel
Flamengo341.7 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Vasco da Gama3 (15%)
Flamengo9 (45%)
3 mei 2026 Serie A Flamengo 2-2 Vasco da Gama
22 jan 2026 Carioca Flamengo 1-0 Vasco da Gama
21 sep 2025 Serie A Flamengo 1-1 Vasco da Gama
19 apr 2025 Serie A Vasco da Gama 0-0 Flamengo
8 mrt 2025 Carioca Flamengo 2-1 Vasco da Gama
1 mrt 2025 Carioca Vasco da Gama 0-1 Flamengo
16 feb 2025 Carioca Flamengo 2-0 Vasco da Gama
15 sep 2024 Serie A Flamengo 1-1 Vasco da Gama
2 jun 2024 Serie A Vasco da Gama 1-6 Flamengo
4 feb 2024 Carioca Vasco da Gama 0-0 Flamengo
22 okt 2023 Serie A Flamengo 1-0 Vasco da Gama
5 jun 2023 Serie A Vasco da Gama 1-4 Flamengo
19 mrt 2023 Carioca Vasco da Gama 1-3 Flamengo
14 mrt 2023 Carioca Flamengo 3-2 Vasco da Gama
5 mrt 2023 Carioca Flamengo 0-1 Vasco da Gama
20 mrt 2022 Carioca Flamengo 1-0 Vasco da Gama
16 mrt 2022 Carioca Vasco da Gama 0-1 Flamengo
6 mrt 2022 Carioca Flamengo 2-1 Vasco da Gama
16 apr 2021 Carioca Flamengo 1-3 Vasco da Gama
5 feb 2021 Serie A Flamengo 2-0 Vasco da Gama

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS