Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Panama
Liga Panameña de Fútbol
Ronde 8

Veraguas vs Alianza FC Voorspelling en Wedtips

13 sep 2026
2 - 1
Full Time
Incorrect
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
2 : 1
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Veraguas Gelijkspel Alianza FC
Resultaat
Alianza FC
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
51%
Beide scoren
Ja
63%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Veraguas
Veraguas heeft in elk van de laatste 11 wedstrijden gescoord
Veraguas heeft in elk van de laatste 8 wedstrijden geïncasseerd
Veraguas scoort 75% van hun doelpunten in de eerste helft
Beide teams hebben gescoord in 11 van de laatste 15 wedstrijden van Veraguas (73%)
Alianza FC
No notable trends.

Belangrijke Statistieken

4
1 Gelijkspelen
6
2.73 Gem. Goals
36% Beide Scoren
36% Plus 2.5
13 sep 2026 Veraguas 2-1 Alianza FC
10 mei 2026 Alianza FC 0-0 Veraguas
22 feb 2026 Alianza FC 5-3 Veraguas
6 sep 2025 Alianza FC 1-0 Veraguas
8 mrt 2025 Veraguas 2-0 Alianza FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Veraguas vs Alianza FC: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Alianza FC met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Veraguas vs Alianza FC?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Veraguas vs Alianza FC?
Beide teams scoren: Ja (63% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Veraguas vs Alianza FC?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Veraguas vs Alianza FC gespeeld?
Veraguas vs Alianza FC wordt gespeeld op 13 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Plaza Amador 11 7 3 1 26 16 +10 24
2 CD Árabe Unido 11 6 4 1 16 8 +8 22
3 San Francisco FC 11 6 2 3 22 14 +8 20
4 Veraguas 11 4 6 1 17 15 +2 18
5 UMECIT 11 4 4 3 10 9 +1 16
6 Tauro FC 11 4 2 5 16 13 +3 14
7 Alianza FC 11 3 5 3 11 10 +1 14
8 Sporting San Miguelito 11 3 4 4 12 13 -1 13
9 Independiente de La Chorrera 11 2 5 4 15 17 -2 11
10 Deportivo Universitario 11 2 5 4 10 12 -2 11
11 Herrera 11 2 2 7 9 24 -15 8
12 Union Coclé 11 1 2 8 8 21 -13 5
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Veraguas
WDDWL
10Gespeeld
4Overwinningen
5Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

3 oktWvs Tauro FC2-1
27 sepDvs Sporting San Miguelito1-1
20 sepDbij Plaza Amador1-1
13 sepWvs Alianza FC2-1
5 sepLbij CD Árabe Unido1-3
Alianza FC
LWDLD
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

4 oktLbij Herrera0-1
29 sepWvs Independiente de La Chorrera2-0
19 sepDvs Deportivo Universitario0-0
13 sepLbij Veraguas1-2
6 sepDvs San Francisco FC1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden11
Gemiddeld Goals2.73
Beide Scoren36%
Meer dan 2.5 Goals36%
Meer dan 1.5 Goals64%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Veraguas131.18 per spel
Alianza FC171.55 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Veraguas3 (27%)
Alianza FC5 (45%)
13 sep 2026 Panamese Voetbalcompetitie Veraguas 2-1 Alianza FC
10 mei 2026 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 0-0 Veraguas
22 feb 2026 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 5-3 Veraguas
6 sep 2025 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 1-0 Veraguas
8 mrt 2025 Panamese Voetbalcompetitie Veraguas 2-0 Alianza FC
28 sep 2024 Panamese Voetbalcompetitie Veraguas 0-2 Alianza FC
7 apr 2024 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 3-2 Veraguas
21 aug 2022 Panamese Voetbalcompetitie Veraguas 0-1 Alianza FC
10 mrt 2022 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 2-0 Veraguas
8 okt 2021 Panamese Voetbalcompetitie Alianza FC 0-1 Veraguas
9 apr 2021 Panamese Voetbalcompetitie Veraguas 3-2 Alianza FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS