Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Duitsland
Regionalliga Nord
Ronde 16

VfB Lübeck vs Werder Bremen II Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
VfB Lübeck Gelijkspel Werder Bremen II
Resultaat
Werder Bremen II
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
62%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
2 Gelijkspelen
3
3.43 Gem. Goals
86% Beide Scoren
71% Plus 2.5
12 apr 2026 VfB Lübeck 1-1 Werder Bremen II
30 sep 2025 Werder Bremen II 4-0 VfB Lübeck
16 mei 2025 VfB Lübeck 1-6 Werder Bremen II
3 nov 2024 Werder Bremen II 1-1 VfB Lübeck
10 mei 2023 Werder Bremen II 2-1 VfB Lübeck
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

VfB Lübeck vs Werder Bremen II: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Werder Bremen II met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in VfB Lübeck vs Werder Bremen II?
We verwachten Over 2.5 goals (62% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in VfB Lübeck vs Werder Bremen II?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor VfB Lübeck vs Werder Bremen II?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt VfB Lübeck vs Werder Bremen II gespeeld?
VfB Lübeck vs Werder Bremen II wordt gespeeld op 31 okt 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Weiche Flensburg 14 11 1 2 43 14 +29 34
2 SV Drochtersen/Assel 14 9 1 4 43 21 +22 28
3 Hannover 96 II 13 8 3 2 28 16 +12 27
4 Phönix Lübeck 12 8 2 2 34 10 +24 26
5 VfB Oldenburg 12 8 1 3 37 17 +20 25
6 Schöningen 13 7 3 3 20 20 0 24
7 Atlas Delmenhorst 13 5 4 4 19 20 -1 19
8 Kickers Emden 13 5 3 5 32 36 -4 18
9 HSC Hannover 13 4 4 5 21 29 -8 16
10 VfB Lübeck 13 3 6 4 16 22 -6 15
11 Eimsbütteler TV 13 4 2 7 21 35 -14 14
12 Eintracht Norderstedt 12 3 4 5 24 31 -7 13
13 Hamburger SV II 12 4 1 7 18 26 -8 13
14 Werder Bremen II 12 3 3 6 16 20 -4 12
15 Todesfelde 13 3 2 8 21 42 -21 11
16 St. Pauli II 12 3 1 8 23 25 -2 10
17 SSV Jeddeloh 13 3 1 9 19 34 -15 10
18 Bremer SV 13 2 2 9 9 26 -17 8
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

VfB Lübeck
WWDWW
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

17 oktWvs St. Pauli II4-1
12 oktWbij SSV Jeddeloh2-1
2 oktDvs Eimsbütteler TV0-0
25 sepWvs Todesfelde3-2
19 sepWvs Bremer SV2-1
Werder Bremen II
DLWWL
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

9 oktDvs Atlas Delmenhorst0-0
6 oktLvs Hannover 96 II0-2
20 sepWbij Eintracht Norderstedt5-2
16 sepWbij Eimsbütteler TV4-2
12 sepLvs Schöningen0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden7
Gemiddeld Goals3.43
Beide Scoren86%
Meer dan 2.5 Goals71%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
VfB Lübeck81.14 per spel
Werder Bremen II162.29 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
VfB Lübeck0 (0%)
Werder Bremen II1 (14%)
12 apr 2026 Regionalliga Noord VfB Lübeck 1-1 Werder Bremen II
30 sep 2025 Regionalliga Noord Werder Bremen II 4-0 VfB Lübeck
16 mei 2025 Regionalliga Noord VfB Lübeck 1-6 Werder Bremen II
3 nov 2024 Regionalliga Noord Werder Bremen II 1-1 VfB Lübeck
10 mei 2023 Regionalliga Noord Werder Bremen II 2-1 VfB Lübeck
9 sep 2022 Regionalliga Noord VfB Lübeck 2-1 Werder Bremen II
6 okt 2019 Regionalliga Noord VfB Lübeck 2-1 Werder Bremen II

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS