Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Noorwegen
NM Cupen
Ronde 32

Viking vs KFUM Oslo Voorspelling en Wedtips

Lyse Arena, Stavanger

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Viking Gelijkspel KFUM Oslo
Resultaat
Viking
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
60%
Beide scoren
Nee
Wed
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
1 Gelijkspelen
0
3.17 Gem. Goals
50% Beide Scoren
67% Plus 2.5
10 mei 2026 KFUM Oslo 0-2 Viking
14 sep 2025 KFUM Oslo 2-2 Viking
6 apr 2025 Viking 3-1 KFUM Oslo
14 sep 2024 Viking 1-0 KFUM Oslo
7 jul 2024 KFUM Oslo 1-2 Viking
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Viking vs KFUM Oslo: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Viking met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Viking vs KFUM Oslo?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Viking vs KFUM Oslo?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Viking vs KFUM Oslo?
We verwachten Under 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Viking vs KFUM Oslo gespeeld?
Viking vs KFUM Oslo wordt gespeeld op 28 okt 2026 in Lyse Arena.

Aanvullende informatie

Viking
3Goals
1Goals tegen
3Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties
KFUM Oslo
4Goals
0Goals tegen
4Goals/Wedstrijd
1Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Viking
DWWWW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd4
Gem. Goals2.9
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

13 oktDvs Bayern München3-3
9 oktWbij Brann2-0
1 oktWbij Madla3-0
20 sepWvs Lillestrøm3-0
13 sepWvs Kristiansund BK8-1
KFUM Oslo
WWWWL
10Gespeeld
6Overwinningen
1Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

12 oktWvs Vålerenga2-1
30 sepWbij Hønefoss2-0
18 sepWbij Sarpsborg 08 FF3-1
13 sepWvs Aalesund2-1
6 sepLbij Molde0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals3.17
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals67%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Viking152.5 per spel
KFUM Oslo40.67 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Viking3 (50%)
KFUM Oslo0 (0%)
10 mei 2026 Eliteserien KFUM Oslo 0-2 Viking
14 sep 2025 Eliteserien KFUM Oslo 2-2 Viking
6 apr 2025 Eliteserien Viking 3-1 KFUM Oslo
14 sep 2024 Eliteserien Viking 1-0 KFUM Oslo
7 jul 2024 Eliteserien KFUM Oslo 1-2 Viking
19 mrt 2022 NM Beker KFUM Oslo 0-5 Viking

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS