Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Noorwegen
Eliteserien
Ronde 21

Viking vs Kristiansund BK Voorspelling en Wedtips

13 sep 2026
8 - 1
Full Time
Lyse Arena, Stavanger
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
8 : 1
FT

Wedtips

45%
45%
10%
Viking Gelijkspel Kristiansund BK
Resultaat
Viking
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
60%
Beide scoren
Ja
58%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

13
0 Gelijkspelen
3
3.75 Gem. Goals
69% Beide Scoren
69% Plus 2.5
13 sep 2026 Viking 8-1 Kristiansund BK
24 mei 2026 Kristiansund BK 1-2 Viking
25 mei 2025 Kristiansund BK 0-1 Viking
10 apr 2025 Viking 3-1 Kristiansund BK
10 nov 2024 Kristiansund BK 0-1 Viking
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Viking vs Kristiansund BK: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Viking met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Viking vs Kristiansund BK?
Beide teams scoren: Ja (58% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Viking vs Kristiansund BK?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Viking vs Kristiansund BK?
We verwachten Over 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Viking vs Kristiansund BK gespeeld?
Viking vs Kristiansund BK wordt gespeeld op 13 sep 2026 in Lyse Arena.

Aanvullende informatie

Viking

Top scorers

G. StensnessVerdediger
1Goals

Assists

Z. TripićMiddenvelder
1Assists

Kaarten

G. StensnessVerdediger
10
S. Kvia-EgeskogMiddenvelder
10
Kristiansund BK

Top scorers

Promise MeligaAanvaller
2Goals
M. IsahAanvaller
1Goals

Assists

H. BrusethMiddenvelder
1Assists

Kaarten

Promise MeligaAanvaller
10
H. BrusethMiddenvelder
10
A. SaetherKeeper
10
W. IgorMiddenvelder
10
A. BørsetVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Viking
DWWWW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd4
Gem. Goals2.9
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

13 oktDvs Bayern München3-3
9 oktWbij Brann2-0
1 oktWbij Madla3-0
20 sepWvs Lillestrøm3-0
13 sepWvs Kristiansund BK8-1
Kristiansund BK
LLWLW
10Gespeeld
3Overwinningen
1Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded2.3
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij Bodø/Glimt1-3
19 sepLvs Rosenborg1-3
16 sepWbij Brattvåg2-1
13 sepLbij Viking1-8
6 sepWvs Tromsø2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden16
Gemiddeld Goals3.75
Beide Scoren69%
Meer dan 2.5 Goals69%
Meer dan 1.5 Goals88%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Viking402.5 per spel
Kristiansund BK201.25 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Viking5 (31%)
Kristiansund BK0 (0%)
13 sep 2026 Eliteserien Viking 8-1 Kristiansund BK
24 mei 2026 Eliteserien Kristiansund BK 1-2 Viking
25 mei 2025 Eliteserien Kristiansund BK 0-1 Viking
10 apr 2025 Eliteserien Viking 3-1 Kristiansund BK
10 nov 2024 Eliteserien Kristiansund BK 0-1 Viking
13 jul 2024 Eliteserien Viking 2-0 Kristiansund BK
31 aug 2022 Eliteserien Kristiansund BK 2-1 Viking
17 jul 2022 Eliteserien Viking 2-1 Kristiansund BK
28 nov 2021 Eliteserien Kristiansund BK 2-3 Viking
8 aug 2021 Eliteserien Viking 3-2 Kristiansund BK
12 sep 2020 Eliteserien Kristiansund BK 3-5 Viking
2 aug 2020 Eliteserien Viking 1-2 Kristiansund BK
27 okt 2019 Eliteserien Kristiansund BK 4-2 Viking
31 mrt 2019 Eliteserien Viking 2-0 Kristiansund BK
15 okt 2017 Eliteserien Kristiansund BK 0-2 Viking
4 jun 2017 Eliteserien Viking 2-1 Kristiansund BK

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS