Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Spanje
La Liga
Ronde 12

Villarreal vs Getafe Voorspelling en Wedtips

Estadio de la Ceramica, Villarreal

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Villarreal Gelijkspel Getafe
Resultaat
Villarreal
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
50%
Beide scoren
Nee
Wed
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

11
5 Gelijkspelen
4
2.25 Gem. Goals
50% Beide Scoren
45% Plus 2.5
14 feb 2026 Getafe 2-1 Villarreal
6 dec 2025 Villarreal 2-0 Getafe
30 mrt 2025 Getafe 1-2 Villarreal
20 okt 2024 Villarreal 1-1 Getafe
16 feb 2024 Villarreal 1-1 Getafe
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Villarreal vs Getafe?
Ons model voorspelt Villarreal met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Villarreal vs Getafe?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Villarreal vs Getafe?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Villarreal vs Getafe?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Villarreal vs Getafe gespeeld?
Villarreal vs Getafe wordt gespeeld op 8 nov 2026 in Estadio de la Ceramica.

Aanvullende informatie

Villarreal

Top scorers

N. PépéMiddenvelder
1Goals
P. GueyeMiddenvelder
1Goals

Assists

Alberto MoleiroMiddenvelder
1Assists
G. MikautadzeAanvaller
1Assists

Kaarten

P. GueyeMiddenvelder
10
S. MouriñoVerdediger
10
J. FoythVerdediger
10
Carlos RomeroVerdediger
10
Getafe

Top scorers

E. ÜnalAanvaller
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

S. SazonovVerdediger
10
D. DakonamVerdediger
10
DavinchiMiddenvelder
10
Kiko FemeníaMiddenvelder
01
Mario MartínMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Villarreal
WLDWL
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals1.9
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

24 oktWbij Valencia2-1
20 oktLbij Liverpool3-4
17 oktDvs Elche0-0
13 oktWvs Napoli3-1
10 oktLbij Real Madrid0-1
Getafe
LLDDL
10Gespeeld
1Overwinningen
4Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals0.7
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

25 oktLbij Athletic Bilbao0-4
22 oktLvs FC Lugano2-5
19 oktDvs Rayo Vallecano1-1
15 oktDbij Universitatea Craiova1-1
10 oktLbij Barcelona0-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.25
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals45%
Meer dan 1.5 Goals70%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Villarreal261.3 per spel
Getafe190.95 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Villarreal8 (40%)
Getafe4 (20%)
14 feb 2026 La Liga Getafe 2-1 Villarreal
6 dec 2025 La Liga Villarreal 2-0 Getafe
30 mrt 2025 La Liga Getafe 1-2 Villarreal
20 okt 2024 La Liga Villarreal 1-1 Getafe
16 feb 2024 La Liga Villarreal 1-1 Getafe
30 sep 2023 La Liga Getafe 0-0 Villarreal
27 feb 2023 La Liga Villarreal 2-1 Getafe
28 aug 2022 La Liga Getafe 0-0 Villarreal
16 apr 2022 La Liga Getafe 1-2 Villarreal
7 nov 2021 La Liga Villarreal 1-0 Getafe
2 mei 2021 La Liga Villarreal 1-0 Getafe
8 nov 2020 La Liga Getafe 1-3 Villarreal
8 jul 2020 La Liga Getafe 1-3 Villarreal
21 dec 2019 La Liga Villarreal 1-0 Getafe
18 mei 2019 La Liga Getafe 2-2 Villarreal
12 jan 2019 La Liga Villarreal 1-2 Getafe
25 feb 2018 La Liga Villarreal 1-0 Getafe
24 sep 2017 La Liga Getafe 4-0 Villarreal
10 apr 2016 La Liga Villarreal 2-0 Getafe
29 nov 2015 La Liga Getafe 2-0 Villarreal

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS