Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Brazilië
Serie A
Ronde 34

Vitória vs Fluminense Voorspelling en Wedtips

Barradao, Salvador

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Vitória Gelijkspel Fluminense
Resultaat
Vitória
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
50%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Vitória
Vitória heeft in elk van de laatste 7 wedstrijden gescoord
Fluminense
No notable trends.

Belangrijke Statistieken

5
7 Gelijkspelen
5
2.65 Gem. Goals
76% Beide Scoren
65% Plus 2.5
9 mei 2026 Fluminense 2-2 Vitória
20 sep 2025 Vitória 0-1 Fluminense
20 apr 2025 Fluminense 1-1 Vitória
26 okt 2024 Vitória 2-1 Fluminense
27 jun 2024 Fluminense 0-1 Vitória
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Vitória vs Fluminense: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Vitória met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Vitória vs Fluminense?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Vitória vs Fluminense?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Vitória vs Fluminense?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Vitória vs Fluminense gespeeld?
Vitória vs Fluminense wordt gespeeld op 4 nov 2026 in Barradao.

Aanvullende informatie

Vitória

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

Geen data
Fluminense

Top scorers

John KennedyAanvaller
3Goals
K. SernaAanvaller
3Goals
EveraldoAanvaller
1Goals
R. LezcanoMiddenvelder
1Goals

Assists

John KennedyAanvaller
1Assists
S. MorenoMiddenvelder
1Assists
MartinelliMiddenvelder
1Assists
L. AcostaMiddenvelder
1Assists
AgnerMiddenvelder
1Assists

Kaarten

John KennedyAanvaller
20
K. SernaAanvaller
10
L. AcostaMiddenvelder
10
GugaVerdediger
10
JemmesVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Vitória
DLWLD
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

19 oktDbij Corinthians1-1
11 oktLbij São Paulo1-2
7 oktWvs Chapecoense4-0
20 sepLvs Cruzeiro1-3
13 sepDbij Mirassol2-2
Fluminense
LLLWW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 oktLvs Santos1-2
15 oktLvs Palmeiras1-2
11 oktLbij Flamengo0-1
9 oktWvs Coritiba4-0
20 sepWbij Corinthians3-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden17
Gemiddeld Goals2.65
Beide Scoren76%
Meer dan 2.5 Goals65%
Meer dan 1.5 Goals76%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Vitória231.35 per spel
Fluminense221.29 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Vitória3 (18%)
Fluminense3 (18%)
9 mei 2026 Serie A Fluminense 2-2 Vitória
20 sep 2025 Serie A Vitória 0-1 Fluminense
20 apr 2025 Serie A Fluminense 1-1 Vitória
26 okt 2024 Serie A Vitória 2-1 Fluminense
27 jun 2024 Serie A Fluminense 0-1 Vitória
6 sep 2018 Serie A Fluminense 0-0 Vitória
6 mei 2018 Serie A Vitória 1-2 Fluminense
10 sep 2017 Serie A Vitória 2-2 Fluminense
3 jun 2017 Serie A Fluminense 2-1 Vitória
28 okt 2016 Serie A Fluminense 2-2 Vitória
10 jul 2016 Serie A Vitória 0-0 Fluminense
17 sep 2014 Serie A Vitória 3-1 Fluminense
4 mei 2014 Serie A Fluminense 1-2 Vitória
27 okt 2013 Serie A Fluminense 2-3 Vitória
7 aug 2013 Serie A Vitória 1-1 Fluminense
26 sep 2010 Serie A Vitória 1-2 Fluminense
2 jun 2010 Serie A Fluminense 2-1 Vitória

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS