Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Rusland
Eerste Divisie
Ronde 7

Volga Ulyanovsk vs Leningradets Voorspelling en Wedtips

26 sep 2026
0 - 1
Full Time
Trud Stadium (Ulyanovsk), Ulyanovsk
Incorrect
Onze keuze
Resultaat
Volga Ulyanovsk
0 : 1
FT

Wedtips

54%
25%
20%
Volga Ulyanovsk Gelijkspel Leningradets
Resultaat
Volga Ulyanovsk
54%
Totaal doelpunten
Under 2.5
51%
Beide scoren
Ja
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
40%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

0
0 Gelijkspelen
1
1 Gem. Goals
0% Beide Scoren
0% Plus 2.5
26 sep 2026 Volga Ulyanovsk 0-1 Leningradets
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Volga Ulyanovsk vs Leningradets: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Volga Ulyanovsk met 54% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Volga Ulyanovsk vs Leningradets?
Onze dubbele kans is 1X met 40% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Volga Ulyanovsk vs Leningradets?
We verwachten Under 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Volga Ulyanovsk vs Leningradets?
Beide teams scoren: Ja (50% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Volga Ulyanovsk vs Leningradets gespeeld?
Volga Ulyanovsk vs Leningradets wordt gespeeld op 26 sep 2026 in Trud Stadium (Ulyanovsk).

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Nizhny Novgorod 15 13 1 1 44 15 +29 40
2 FC Sochi 15 10 2 3 26 15 +11 32
3 Torpedo Moskou 15 8 4 3 27 12 +15 28
4 Ural 15 8 4 3 25 11 +14 28
5 Spartak Kostroma 15 8 3 4 21 15 +6 27
6 Veles 16 8 3 5 20 19 +1 27
7 Shinnik Yaroslavl 15 5 8 2 20 15 +5 23
8 FC UFA 15 5 6 4 18 15 +3 21
9 Volga Ulyanovsk 16 6 3 7 21 22 -1 21
10 Rotor Volgograd 15 5 4 6 23 18 +5 19
11 Arsenal Tula 15 5 4 6 19 29 -10 19
12 Chelyabinsk 15 4 3 8 19 26 -7 15
13 Enisey 15 3 5 7 16 30 -14 14
14 Leningradets 15 3 5 7 12 26 -14 14
15 KAMAZ 15 3 4 8 19 27 -8 13
16 FK Neftekhimik 15 4 1 10 11 22 -11 13
17 Ska-Khabarovsk 15 2 4 9 18 28 -10 10
18 Tekstilshchik 15 2 4 9 11 25 -14 10
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Volga Ulyanovsk
WWDWL
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

25 oktWvs Veles1-0
18 oktWbij Ska-Khabarovsk2-1
10 oktDbij Rotor Volgograd2-2
4 oktWbij Veles2-1
26 sepLvs Leningradets0-1
Leningradets
DLWLW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

25 oktDbij FK Neftekhimik1-1
17 oktLbij Spartak Kostroma0-2
14 oktWvs Luki-Energiya2-0
10 oktLvs Torpedo Moskou1-3
26 sepWbij Volga Ulyanovsk1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden1
Gemiddeld Goals1
Beide Scoren0%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals0%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Volga Ulyanovsk00 per spel
Leningradets11 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Volga Ulyanovsk0 (0%)
Leningradets1 (100%)
26 sep 2026 Eerste Divisie Volga Ulyanovsk 0-1 Leningradets

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS