Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Wereld
Internationale Vriendschappelijke Wedstrijden
Ronde Friendly International

VS vs Chili Voorspelling en Wedtips

Snapdragon Stadium, San Diego
Correct
Onze keuze
Resultaat
VS
4 : 2
FT

Wedtips

65%
20%
15%
VS Gelijkspel Chili
Resultaat
VS
65%
Totaal doelpunten
Over 2.5
55%
Beide scoren
Ja
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
43%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
1 Gelijkspelen
0
4 Gem. Goals
100% Beide Scoren
50% Plus 2.5
30 sep 2026 VS 4-2 Chili
26 mrt 2019 VS 1-1 Chili
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint VS vs Chili?
Ons model voorspelt VS met 65% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor VS vs Chili?
Onze dubbele kans is 1X met 43% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in VS vs Chili?
Damion Downs is onze keuze om te scoren.
Hoeveel goals in VS vs Chili?
We verwachten Over 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in VS vs Chili?
Beide teams scoren: Ja (50% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt VS vs Chili gespeeld?
VS vs Chili wordt gespeeld op 30 sep 2026 in Snapdragon Stadium.

Aanvullende informatie

VS
0Goals
0Goals tegen
0Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties
Chili
0Goals
0Goals tegen
0Goals/Wedstrijd
0Schone sheets
0Niet gescoord
-Formatie
0Gele kaarten
0Rode kaarten
0/0Penalties

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

VS
WWWWL
10Gespeeld
7Overwinningen
0Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %70%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals2.4
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren60%
Schone sheets40%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

7 oktWvs Canada1-0
4 oktWvs Mexico3-0
30 sepWvs Chili4-2
26 sepWvs Peru4-1
7 julLvs België1-4
Chili
WLLWL
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

7 oktWbij Mexico2-0
30 sepLbij VS2-4
26 sepLbij Canada0-1
9 junWbij Congo DR2-1
6 junLbij Portugal1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals4
Beide Scoren100%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
VS52.5 per spel
Chili31.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
VS0 (0%)
Chili0 (0%)
30 sep 2026 International Friendlies VS 4-2 Chili
26 mrt 2019 International Friendlies VS 1-1 Chili

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS