Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Uruguay
Primera División
Ronde 12

Wanderers vs Progreso Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Wanderers Gelijkspel Progreso
Resultaat
Wanderers
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
53%
Beide scoren
Ja
Wed
58%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
2 Gelijkspelen
3
2.6 Gem. Goals
40% Beide Scoren
40% Plus 2.5
11 jul 2026 Wanderers 2-0 Progreso
18 apr 2026 Progreso 2-1 Wanderers
27 mrt 2025 Wanderers 1-1 Progreso
14 jul 2024 Wanderers 4-2 Progreso
4 mei 2024 Wanderers 2-0 Progreso
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wanderers vs Progreso: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Wanderers met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Wanderers vs Progreso?
We verwachten Under 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Wanderers vs Progreso?
Beide teams scoren: Ja (58% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Wanderers vs Progreso?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Wanderers vs Progreso gespeeld?
Wanderers vs Progreso wordt gespeeld op 25 okt 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Club Atlético Torque 10 7 1 2 20 10 +10 22
2 Liverpool Montevideo 10 6 3 1 18 8 +10 21
3 Peñarol 10 6 3 1 16 7 +9 20
4 Club Nacional de Football 10 6 2 2 14 9 +5 20
5 Deportivo Maldonado 10 5 3 2 14 6 +8 18
6 Juventud 10 4 5 1 12 6 +6 17
7 Cerro 10 5 2 3 12 13 -1 17
8 Wanderers 10 4 3 3 13 14 -1 15
9 Progreso 10 4 1 5 10 13 -3 13
10 Boston River 10 3 3 4 13 13 0 12
11 Racing Club de Montevideo 10 3 3 4 9 10 -1 12
12 Defensor Sporting 10 2 2 6 11 19 -8 8
13 Danubio 10 1 4 5 4 11 -7 7
14 Albion FC 10 2 0 8 10 18 -8 6
15 Cerro Largo 10 0 5 5 6 13 -7 5
16 Central Español 10 1 2 7 5 17 -12 5
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Wanderers
LWWDD
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Boston River1-3
4 oktWbij Cerro2-0
28 sepWvs Albion FC2-1
20 sepDbij Danubio1-1
12 sepDvs Club Nacional de Football1-1
Progreso
DLWWL
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktDbij Peñarol1-1
3 oktLbij Liverpool Montevideo2-3
26 sepWvs Racing Club de Montevideo2-1
19 sepWbij Boston River2-1
13 sepLvs Cerro1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals2.6
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Wanderers151.5 per spel
Progreso111.1 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Wanderers4 (40%)
Progreso2 (20%)
11 jul 2026 Eerste Divisie Wanderers 2-0 Progreso
18 apr 2026 Eerste Divisie Progreso 2-1 Wanderers
27 mrt 2025 Eerste Divisie Wanderers 1-1 Progreso
14 jul 2024 Eerste Divisie Wanderers 4-2 Progreso
4 mei 2024 Eerste Divisie Wanderers 2-0 Progreso
31 jul 2021 Eerste Divisie Wanderers 2-0 Progreso
20 sep 2020 Eerste Divisie Progreso 3-0 Wanderers
9 mrt 2019 Eerste Divisie Progreso 2-2 Wanderers
31 mrt 2018 Eerste Divisie Progreso 0-1 Wanderers
21 okt 2012 Eerste Divisie Progreso 1-0 Wanderers

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS