Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Jamaica
Premier League
Ronde 8

Waterhouse vs Cavalier Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Waterhouse Gelijkspel Cavalier
Resultaat
Waterhouse
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
55%
Beide scoren
Nee
Wed
52%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

8
7 Gelijkspelen
5
2.2 Gem. Goals
40% Beide Scoren
35% Plus 2.5
13 mei 2026 Waterhouse 0-2 Cavalier
11 mei 2026 Cavalier 2-2 Waterhouse
22 mrt 2026 Waterhouse 2-1 Cavalier
12 jan 2026 Waterhouse 0-0 Cavalier
9 sep 2025 Cavalier 0-1 Waterhouse
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Waterhouse vs Cavalier?
Ons model voorspelt Waterhouse met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Waterhouse vs Cavalier?
We verwachten Under 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Waterhouse vs Cavalier?
Beide teams scoren: Nee (52% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Waterhouse vs Cavalier?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Waterhouse vs Cavalier gespeeld?
Waterhouse vs Cavalier wordt gespeeld op 3 nov 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Racing United 7 5 1 1 16 7 +9 16
2 Waterhouse 7 4 3 0 17 2 +15 15
3 Tru-Juice 7 4 2 1 15 3 +12 14
4 Montego Bay United 7 4 2 1 10 5 +5 14
5 Tivoli Gardens 7 3 2 2 14 8 +6 11
6 Cavalier 6 3 1 2 9 9 0 10
7 Chapelton 7 2 3 2 4 10 -6 9
8 Arnett Gardens 6 2 2 2 14 10 +4 8
9 Mount Pleasant Academy 5 2 1 2 5 7 -2 7
10 Portmore United 4 1 3 0 6 3 +3 6
11 Molynes United 7 2 0 5 6 16 -10 6
12 Dunbeholden 7 1 0 6 2 13 -11 3
13 Treasure Beach 6 0 2 4 4 13 -9 2
14 Humble Lions 7 0 2 5 3 19 -16 2
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Waterhouse
WDDDW
10Gespeeld
5Overwinningen
4Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren30%
Schone sheets60%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

25 oktWvs Dunbeholden2-0
20 oktDbij Racing United0-0
13 oktDvs Tru-Juice1-1
8 oktDbij Portmore United1-1
5 oktWbij Chapelton6-0
Cavalier
WLLDW
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

25 oktWvs Tivoli Gardens2-1
19 oktLbij Molynes United0-1
11 oktLvs Montego Bay United1-3
5 oktDbij Mount Pleasant Academy1-1
27 sepWvs Arnett Gardens3-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.2
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals35%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Waterhouse231.15 per spel
Cavalier211.05 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Waterhouse8 (40%)
Cavalier6 (30%)
13 mei 2026 Premier League Waterhouse 0-2 Cavalier
11 mei 2026 Premier League Cavalier 2-2 Waterhouse
22 mrt 2026 Premier League Waterhouse 2-1 Cavalier
12 jan 2026 Premier League Waterhouse 0-0 Cavalier
9 sep 2025 Premier League Cavalier 0-1 Waterhouse
9 mrt 2025 Premier League Waterhouse 1-1 Cavalier
7 jan 2025 Premier League Cavalier 2-2 Waterhouse
29 sep 2024 Premier League Waterhouse 0-2 Cavalier
4 feb 2024 Premier League Waterhouse 0-1 Cavalier
14 nov 2023 Premier League Cavalier 1-1 Waterhouse
23 apr 2023 Premier League Waterhouse 1-0 Cavalier
21 jan 2023 Premier League Cavalier 0-1 Waterhouse
3 jul 2022 Premier League Waterhouse 1-4 Cavalier
12 apr 2022 Premier League Waterhouse 3-2 Cavalier
24 jan 2022 Premier League Cavalier 0-3 Waterhouse
9 aug 2021 Premier League Waterhouse 2-2 Cavalier
30 dec 2019 Premier League Cavalier 1-0 Waterhouse
29 okt 2019 Premier League Waterhouse 0-0 Cavalier
15 apr 2019 Premier League Waterhouse 1-0 Cavalier
9 apr 2019 Premier League Cavalier 0-2 Waterhouse

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS