Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Duitsland
Regionalliga Nord
Ronde 16

Weiche Flensburg vs Kickers Emden Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Weiche Flensburg Gelijkspel Kickers Emden
Resultaat
Weiche Flensburg
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
70%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
0 Gelijkspelen
4
3.5 Gem. Goals
50% Beide Scoren
67% Plus 2.5
28 nov 2025 Weiche Flensburg 0-1 Kickers Emden
15 aug 2025 Kickers Emden 3-2 Weiche Flensburg
21 mrt 2025 Kickers Emden 4-0 Weiche Flensburg
20 sep 2024 Weiche Flensburg 1-3 Kickers Emden
26 nov 2022 Weiche Flensburg 4-1 Kickers Emden
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Weiche Flensburg vs Kickers Emden: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Weiche Flensburg met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Weiche Flensburg vs Kickers Emden?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Weiche Flensburg vs Kickers Emden?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Weiche Flensburg vs Kickers Emden?
We verwachten Over 2.5 goals (70% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Weiche Flensburg vs Kickers Emden gespeeld?
Weiche Flensburg vs Kickers Emden wordt gespeeld op 31 okt 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Weiche Flensburg 14 11 1 2 43 14 +29 34
2 SV Drochtersen/Assel 14 9 1 4 43 21 +22 28
3 Hannover 96 II 13 8 3 2 28 16 +12 27
4 Phönix Lübeck 12 8 2 2 34 10 +24 26
5 VfB Oldenburg 12 8 1 3 37 17 +20 25
6 Schöningen 13 7 3 3 20 20 0 24
7 Atlas Delmenhorst 13 5 4 4 19 20 -1 19
8 Kickers Emden 13 5 3 5 32 36 -4 18
9 HSC Hannover 13 4 4 5 21 29 -8 16
10 VfB Lübeck 13 3 6 4 16 22 -6 15
11 Eimsbütteler TV 13 4 2 7 21 35 -14 14
12 Eintracht Norderstedt 12 3 4 5 24 31 -7 13
13 Hamburger SV II 12 4 1 7 18 26 -8 13
14 Werder Bremen II 12 3 3 6 16 20 -4 12
15 Todesfelde 13 3 2 8 21 42 -21 11
16 St. Pauli II 12 3 1 8 23 25 -2 10
17 SSV Jeddeloh 13 3 1 9 19 34 -15 10
18 Bremer SV 13 2 2 9 9 26 -17 8
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Weiche Flensburg
WWWWL
10Gespeeld
8Overwinningen
0Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.4
Winst %80%
Goals/Wedstrijd3.8
Gem. Goals3
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

16 oktWvs SV Drochtersen/Assel3-0
11 oktWbij Todesfelde4-0
3 oktWvs VfB Oldenburg3-2
27 sepWbij Bremer SV3-0
19 sepLvs Phönix Lübeck1-2
Kickers Emden
LLWWL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd4.7
Gem. Goals2.3
Gem. Conceded2.4
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

11 oktLbij VfB Oldenburg0-4
3 oktLvs Todesfelde1-2
26 sepWbij St. Pauli II2-0
19 sepWvs Schöningen5-0
15 sepLbij SV Drochtersen/Assel2-8

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals3.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals67%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Weiche Flensburg91.5 per spel
Kickers Emden122 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Weiche Flensburg1 (17%)
Kickers Emden2 (33%)
28 nov 2025 Regionalliga Noord Weiche Flensburg 0-1 Kickers Emden
15 aug 2025 Regionalliga Noord Kickers Emden 3-2 Weiche Flensburg
21 mrt 2025 Regionalliga Noord Kickers Emden 4-0 Weiche Flensburg
20 sep 2024 Regionalliga Noord Weiche Flensburg 1-3 Kickers Emden
26 nov 2022 Regionalliga Noord Weiche Flensburg 4-1 Kickers Emden
30 jul 2022 Regionalliga Noord Kickers Emden 0-2 Weiche Flensburg

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS